Spôsoby odstránenia diskusií a komentárov na webovej stránke Odnoklassniki

Diskusie v Odnoklassniki už dlho zatienili fóra a sú najobľúbenejšie pre komunikáciu. Ak sú správy súkromné ​​a ich obsah je známy iba dvom osobám, ktoré medzi sebou korešpondujú, na diskusiách sa zúčastňuje mnoho ľudí - každý, kto sa stretol s touto témou.

O čom sa diskutuje spoločne?

Akákoľvek udalosť, ktorá sa objaví vo vlastnej páske alebo na páske kohokoľvek, kto stránku navštívil a videl na nej niečo zaujímavé.

Najčastejšie diskutované témy:

  • fotografie;
  • poznámky (stavy);
  • videoklipy a videá;
  • rôzne témy v skupinách.

Stačí kliknúť na nápis „Komentár“ a pripojiť sa k diskusii.

Tam si môžete vymieňať názory a komplimenty, poskytovať praktické rady, stretávať sa s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi, spoznať nových priateľov s podobnými záujmami alebo naopak, robiť nepriateľov a zakázať ich tak, aby sa už viac neobťažovali.

Niekedy sa v takýchto diskusiách objavujú násilné, vášnivé vášne; mnohí začínajú ľutovať, že sa do tohto procesu dokonca zapájajú a chcú odstrániť svoj príspevok z diskusií, ale to nie je vôbec ľahké.

Metódy odstraňovania diskusií

1.Každý autor môže vymazať všetky komentáre k témam, ktoré vytvoril osobne. Keď odstránite tému diskusie, ktorá nebola prediskutovaná, všetky komentáre k nej sa automaticky odstránia. Selektívnym odstránením môžete odstrániť iba tie komentáre, ktoré z nejakého dôvodu nie sú príjemné.

Z karty Diskusia „Moje“odstránené veľmi ľahko. Ak presuniete kurzor myši na dátum, vedľa neho sa zobrazí krížik s výzvou „Odstrániť komentár“. Po kliknutí na krížik komentár zmizne.

2.Váš príspevok nie je možné odstrániť z iných tém vytvorených inými autormi. To znamená, že z kariet „Účasť, Priatelia, Skupiny“ sa neodstránia komentáre. Je pravdepodobné, že čoskoro sa takáto príležitosť objaví, pretože v súvislosti s tým existuje veľa výziev na správu stránky.

3.Komentár je možné upraviť do niekoľkých minút od jeho uverejnenia.

Ak je zrejmé, že text nebol napísaný tak, ako má, alebo bol odoslaný na nesprávne miesto, môžete použiť možnosť úpravy kliknutím na ceruzku.
A nahradiť komentár iným textom alebo emotikónom

Toto je veľmi dobrá možnosť, ako sa zbaviť nepotrebných pripomienok, ale táto možnosť je k dispozícii iba niekoľko minút a nie je vhodná pre staré komentáre.

4.Ak chcete starý komentár odstrániť, musíte osobne kontaktovať autora témy a požiadať ho o takúto láskavosť.

5.Na internete existuje „dobrá rada“ na odstránenie: musíte vybrať text komentára, kliknutím pravým tlačidlom myši vyvoláte kontextové menu, vyberte možnosť „Preskúmať položku“. V spodnej časti prehľadávača sa zobrazí okno s podsvietením:

Pravým tlačidlom myši kliknite na zvýraznený riadok a v kontextovej ponuke vyberte možnosť „Odstrániť uzol“.
Potom panel uzavrite krížikom v pravom rohu.

Skutočne sa zdá, že pripomienky budú vymazané. Bohužiaľ, zmizli iba pre vás ešte pred zatvorením okna prehliadača. Budú stále viditeľné pre všetkých ostatných - ak by bolo také ľahké odstrániť všetko, čo sa vám nepáčilo, čo by sa stalo s internetovými stránkami? Skartovali by ich všetci, ktorí nie sú leniví.

6.Existuje ďalšia možnosť - ukončite diskusiu. Je obzvlášť dôležité, ak diskusie na určitú tému rastú ako lavína a obťažujú ich prečítať. Je to veľmi ľahké: stlačte kríž.

Táto téma zmizne zo zoznamu.

Pravidlá pre mobilnú verziu stránky

V mobilnej verzii stránky Rokovania sa skrývajú za týmto znakom:

Pravidlá vymazávania diskusií sú rovnaké ako v úplnej verzii stránky. : komentáre v osobných témach môžu byť bez problémov odstránené, v témach iných ľudí to nie je možné, ale môžete diskusiu opustiť. V pravom rohu za dátumom sú tri zvislé bodky, po kliknutí na ktoré sa zobrazí vyskakovacie okno.

Kliknutím na krížik môžete opustiť túto diskusiu, po ktorej zmizne zo stránky.

Logickým záverom je: predtým, ako sa zapojíte do pripomienok a diskusií, musíte dôkladne zvážiť, či je potrebné? A napísať iba to, pre ktoré nie je potrebné červenať sa a nebude chcieť byť následne vymazané.