Odstráňte fotografie z iPadu

Technológia Apple je schopná ponoriť sa do hnevu nielen začiatočníkov, ale takmer každej osoby, ktorá sa s ňou prvýkrát stretla. Logika softvéru sa v skutočnosti trochu líši od zvyčajných, takže veľa funkcií vôbec nie je miestom, kde na ne čakáte, a ešte častejšie nie sú miestom, kde by mali byť.

Mnohí začiatočníci majú často problémy s odstraňovaním fotografií z iPadu. Nerozumieme, prečo je to potrebné - môže to mať veľa dôvodov, zvážime iba otázku, ako odstrániť fotografie z iPadu.

iPad, iPhone - aký je rozdiel?

Naozaj, nie. Ak máte skúsenosti s komunikáciou s telefónom iPhone, odstránenie fotografií z iPadu nespôsobí otázky, pretože sa vykonáva presne rovnakým spôsobom.

Musíte otvoriť fotogalériu pomocou štandardného programu Fotografie s ikonou slnečnice. Všetky obrázky sú rozdelené do 2 skupín: archív fotografií - obrázky stiahnuté z iTunes alebo počítača a filmové snímky zo samotného zariadenia.

Existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť obrázky zo sekcie Camera Roll.

  1. Ak potrebujete odstrániť niekoľko obrázkov, musíte otvoriť časť, kliknite na tlačidlo formátu v ľavom dolnom rohu, vyberte prstom požadované fotografie a kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.
  2. Mazanie fotografií naraz je možné vykonať priamo počas prezerania jednoduchým pretiahnutím fotografie na ikonu koša.

Rýchle a čisté

Vymazajte obrázky jeden po druhomalebo dokonca skupiny dosť pomaly a nudne, najmä ak ich je veľa alebo albumy majú veľmi rozvetvenú štruktúru. Neexistuje spôsob, ako rýchlo odstrániť všetky obrázky? Samozrejme, že sú! A znova, nikto.

Spôsob jedna

Táto metóda umožňuje rýchlo a ľahko vymazať fotografie z vášho iPadu. Tablet je pripojený k osobnému počítaču a je rozpoznaný ako bežný vymeniteľný disk so zložkami alebo ako pripojené zariadenie (v závislosti od verzie operačného systému). V oboch prípadoch musí používateľ jednoducho odstrániť všetky nepotrebné priečinky.

Spôsob dva

Táto možnosť umožňuje vymazať nielen časť Camera Roll, ale aj archív, t. všetko nahrané fotografie. Tablet sa opäť pripája k počítaču. Teraz sa však spustí iTunes (ktoré by už malo byť nainštalované v počítači). Potom je všetko trochu komplikované. V počítači sa vytvorí prázdny priečinok, v iTunes sa vyberie tablet a potom priečinok „Fotografie“. Potom musíte začiarknuť políčko „Synchronizovať fotografie z“ a vyberte priečinok, ktorý ste práve vytvorili. Keďže priečinok je prázdny, po synchronizácii z tabletu sa odstránia aj fotografie zo všetkých sekcií.