Odnoklassniki spôsoby, ako odstrániť vaše a ďalšie

Sociálne siete sú už dlho normou. Mnohí dokážu komunikovať prakticky ešte viac ako v skutočnom živote. Eufória zo slobody komunikácie spočiatku vyvolala ilúziu, že sociálne siete nemajú nedostatky. Postupne sa však všetko začalo uplatňovať: samozrejme existujú nedostatky, ale je celkom možné sa s nimi vysporiadať, najmä na najpopulárnejších miestach, napríklad v Odnoklassniki.

Komentáre - hlavný nástroj sociálnych sietí

Komentár, t. istá myšlienka, že jeden z účastníkov sociálnej siete vyjadruje niečo, čo vytvoril iný účastník. Môžete komentovať záznamy, stavy, fotografie, videá a zaujímavé odkazy, t. akýkoľvek objekt, ktorý je možné zverejniť v užívateľskom profile.

Počet používateľov nie je obmedzený, takže takáto výmena názorov môže byť pomerne dlhá. Ale čo keď sa majiteľovi nepáči správa? Alebo ak samotný komentátor omylom poslal nesprávnu osobu alebo nesprávnu osobu?

Slovo nie je vrabec

Najjednoduchší spôsob, ako odstrániť komentár v Odnoklassniki, je sám autor. Po odoslaní nového komentára sa v jeho blízkosti objaví obrázok malého šikmého kríža, kliknutím na ktorého sa správa vymaže, stačí len potvrdiť svoje želanie v osobitnom dialógovom okne. Fotografie, odkazy, videá sa pri prezeraní komentujú buď v špeciálnom riadku „Komentáre“, alebo v okne „Diskusie“.

Ak ide o komunikáciusa stane v skupine, keď tam prvýkrát zostane komentár v štandardnom formulári na odoslanie správy. Potom sa skupina zobrazí na špeciálnej karte toho istého okna „Diskusie“. Mimochodom, v Odnoklassniki nie je možné obnoviť komentár ani ihneď po odstránení.

Funkcie virtuálnej komunikácie

Situácia je omnoho zaujímavejšia, ak potrebujete odstrániť komentár inej osoby. Existuje niekoľko odtieňov.

  1. Môžete to urobiť okamžite len v informačnom kanáli pre váš objekt. V tomto prípade môžete v Odnoklassniki odstrániť vyhlásenia svojich aj ostatných ľudí.
  2. Vlastné vyhlásenia v skupinách, diskusia o odkazoch a správach, spoločenstvách a udalostiach sa vypúšťajú ako zvyčajne.
  3. Odstránenie komentára niekoho iného je takmer nemožné. Sťažovať sa môžete iba na správu, ktorá sa neodosiela, a preto musíte kliknúť na malú ikonu trojuholníka s výkričníkom.
  4. Jediným mechanizmom v Odnoklassniki, ktorý vám umožňuje vymazať „komentáre“ ostatných ľudí, sú práva správcu a moderátora v skupinách a komunitách. Správca môže odstrániť komentáre ostatných ľudí k akémukoľvek objektu a z akejkoľvek témy v skupine.
  5. Ak si želáte, nemôžete sa zúčastniť nezaujímavej alebo nudnej diskusie. Ak to chcete urobiť, vypnite komentáre kliknutím na odkaz „Skryť“ v hornom riadku okna „Diskusie“. Potom objekt alebo téma navždy zmizne z okna.

Komentár je v skutočnosti hlavným komunikačným nástrojom v Odnoklassniki (rovnako ako väčšina ostatných sociálnych sietí)Je potrebné si uvedomiť, že akákoľvek myšlienka, ktorá je tu vyjadrená, je podobná slovám vysloveným v ústach uprostred námestia - veľa ľudí ich uvidí a prečíta. Preto by ste tento nástroj mali používať veľmi opatrne.