Jednoduché metódy odstraňovania Pokki

Pokki je teoreticky veľmi užitočný program. Umožňuje vám spravovať všetko, čo sa deje na sociálnych sieťach, bez toho, aby ste v prehliadačoch otvárali veľa kariet. Deje sa to vo forme widgetov, t.j. malo by to byť tiež krásne. Každá z nich je pripojená k jednej sociálnej sieti a všetky spolu neustále visia na paneli úloh. Program podporuje všetky hlavné prehliadače a sociálne siete. Vývojári sľubujú, že je vhodnejšie nájsť nástroj. Čo ak však napriek tomu „spoznať priateľov“ zlyhalo? Vymazať samozrejme. A tu nie je všetko ružové.

Odinštalovanie klasickým spôsobom

Obvyklou metódou odinštalovania je ovládací panel - Programy a komponenty obsahujúce zoznam všetkého, čo má užívateľ k dispozícii. Pokki je v ňom zastúpená dvoma riadkami: v skutočnosti „Pokki“ a „Pokki Download Helper“. Obe sú zvýraznené a odstránené.

Prirodzene musíte najprv ukončiť program: buď prostredníctvom ponuky tlačidiel na paneli úloh alebo prostredníctvom Správcu úloh. Je tu iba jeden problém. Viac ako polovica používateľov tohto veľmi užitočného programu tvrdí, že sa tým program neodstránil.

Odstránenie pomocou alternatívnych odinštalačných programov

Môžete skúsiť odstrániť Pokki pomocou iných nástrojov. Predovšetkým vynikajúci odinštalačný program Total Commander alebo notoricky známy Revo_Uninstaller.PRO vykonávajú túto úlohu vynikajúco. Musíte však zviditeľniť skryté súbory.

Môžete používať softvér Malwarebytes 'Anti-Malware a Windows Doctor bez toho, aby ste nezabudli vybrať možnosť „Zobraziťskryté a systémové súbory “v„ Explorer.exe “. Stále ich však musíte stiahnuť a kúpiť si licenciu, pretože nie sú zadarmo. Čo ak však nie je k dispozícii čas ani peniaze?

Ručné odstránenie

Rovnako ako mnoho softvérových modulov Pokki, je uložená v priečinku AppData /Loсal používateľského účtu. Ak ju chcete odstrániť, musíte prejsť do priečinka C: /Users /% Username% /AppData /Loсal /Pokki (v predchádzajúcich verziách operačného systému namiesto Users budú mať k dispozícii Dokumenty a nastavenia), vyhľadajte v ňom ikonu súboru Unistall.exe a spustite ju. Toto je vlastný odinštalačný program.

Tento súbor môžete nájsť aj iným spôsobom - zavolaním Správcu úloh, nájdením Pokki na karte Procesy a vydaním príkazu „Otvoriť umiestnenie úložiska súborov“ v kontextovej ponuke.

Iba pre spokojnosť, pomocou Štart - Spustiť môžete spustiť:

  1. regedit - a bežať v registri, odstraňovať Pokki zo všetkých parametrov a vetiev;
  2. msconfig - a skontrolujte spustenie, v ktorom zrušte začiarknutie políčka pokki.exe, ak existuje.

V skutočnosti je to všetko. Môžete si užiť známe karty prehľadávača a čistý systém.