Deaktivujte službu Cestovanie bez obáv

Obsah

Prevádzkovateľ MegaFonu sa stará o to, aby šetril peniaze svojich predplatiteľov, ktorí veľa cestujú v službe alebo na dovolenke v regiónoch obrovského Ruska, a preto veľa komunikujú v rámci sieťového roamingu. Všetkým poskytuje modifikátor „Cestovanie bez starostí“ - zľavy na komunikáciu.

Z tohto článku sa dozviete o funkciách jeho použitia, o spôsobe, akým sa telefón pripája a odpája.

Opis služby

Túto tarifu môžu účastníci pripojiť bezplatne. Poplatok 30 rubľov. Poplatky sa účtujú iba v prípade opätovnej aktivácie služby. Takmer za rovnakých podmienok je stanovený denný poplatok za predplatné: prvé zahrnutie zľavy je bezplatné; opakuje - 39 rubľov za deň.

Odchádzajúce hovory na čísla zaregistrované v moskovskom regióne a prichádzajúce z akýchkoľvek čísel v rámci služby sa uskutočňujú bez platenia. Odchádzajúce hovory na čísla ostatných operátorov od 1 do 30 minút sú bezplatné a od 31 minút sa platia rýchlosťou 3 rubľov /minútu.

Majiteľ SIM karty MegaFon, ktorý aktivoval službu, môže tiež zadarmo poslať 30 ruských telefónnych čísel na SMS. Na konci limitu, počínajúc 31 SMS, bude za každú odoslanú správu naúčtovaná suma 3,90 rubľov z účtu.

Možnosť „Cestovať bez starostí“ sa uplatňuje na všetkých územiach Ruska s výnimkou mesta Sevastopoľ a Krymskej republiky.

Vlastnosti tarify:

    18. zľava je účinnápribližne 10-15 minút po aktivácii;
  • tarifa nadobúda účinnosť mimo domovského regiónu (región, republika, v ktorom predplatiteľ uzavrel dohodu o využívaní komunikačných služieb so spoločnosťou Megafon);
  • možnosť modifikátora je k dispozícii na aktiváciu v takmer všetkých podnikových a obchodných tarifných plánoch prevádzkovateľa;
  • SMS na čísla zábavných služieb, poskytovatelia obsahu sa platia bez zliav poskytovaných službou;
  • platnosť opcie je neobmedzená.

Odpojenie /pripojenie

Na aktiváciu zľavy použite príkaz USSD - * 186 * 1 # alebo pošlite prázdnu SMS správu na číslo služby - 0500991.

Na deaktiváciu „cestovania bez starostí“ ”, Uskutočnite hovor - * 186 * 0 # alebo pošlite slovo„ STOP “na číslo 0500991.

Užite si využívanie služieb spoločnosti Megafon!