Ako zakázať platené služby na MTS

Obsah

  Dodatočné služby na MTS sú, samozrejme, užitočné. A pomáhajú účastníkom nepretržite získavať rôzne dôležité informácie (citácie, správy, predpovede počasia ) a baviť sa všetkými druhmi obsahu (hry, hudba, videá).

  Keď sa však v tých istých službách alebo predplatných, ako sa tiež volajú, zmizne potreba, a ešte horšie, keď predplatiteľ zistí, že sú pripojení k mobilu bez jeho vedomia alebo sám niečo stlačil. nie omylom a služba operátora ich spojila, je samozrejme potrebné vypnutie. Prečo dávate svoje peniaze z účtu SIM karty na niečo, čo nepoužívate? Koniec koncov, financie z telefónneho predplatného každý mesiac veľa „ťahajú“. Netrvalo dlho na bankrot!

  Všeobecne platí, milý čitatelia, v tejto záležitosti musíte byť ostražití. A tento článok vám veľmi pomôže. Vysvetľuje, ako zakázať platené služby MTS v Rusku a na Ukrajine a ako skontrolovať ich stav (či sú tieto služby pripojené k MTS alebo nie). Vyberte si svoju lokalizáciu a konajte. Ani desetník za nič!

  Rusko

  Aké možnosti sú spojené a ako ich odstrániť?

  Najprv zistite, ako sa bude postupovať pri ďalších možnostiach v balení. Pošli SMS na číslo služby 8111:

  • Bez textu- na okamžité prijímanie informácií o platených a bezplatných službách aktivovaných na karte SIM.
  • S číslom „1“- na zobrazenie zoznamu všetkých platených služieb,ktoré sa vám podarilo spojiť alebo k vám niekto pripojil
  • S číslom „0“- získanie zoznamu aktívnych bezplatných služieb.

  Ďalšie informácie o ďalších možnostiach sa môžete dozvedieť aj inými spôsobmi:

  1. Zavolajte servisnému pracovníkovi MTS telefonicky na číslo 0890 alebo 88003330890. Keď ho vyzdvihne, požiadajte ho, aby uviedol všetky dostupné zoznamy v balení. predplatné. Okrem toho môžete požiadať prevádzkovateľa služby, aby tieto odbery odstránil alebo vám poskytne konkrétne príkazy USSD na ich deaktiváciu.

  Ale nezabudnite! Tento spôsob má niekoľko nevýhod:

  • budete musieť „zavesiť“ na linku technickej podpory približne 20 minút;
  • Zamestnanec MTS môže požiadať o vaše cestovné údaje.

  Ak sa však rozhodnete takto odstrániť všetky druhy zakrytia na karte SIM, vezmite na vedomie tipy „skúsených“ účastníkov:

  • zavolať do servisného strediska v pracovný deň ráno (najlepšie ráno);
  • nezavolajú v piatok večer: postup môže trvať dlho.

  2. Ak bývate v blízkosti salónu so značkou MTS a tiež „plávate“ v mobilnom prostredí, vezmite si pas a osobne navštívte zamestnancov. Po príchode uveďte podstatu problému. Mimochodom, v tomto prípade budete nielen informovaní, ale tiež pomôžete vypnúť všetky služby.

  3. Máte doma počítač a internet? Ak áno, nemusíte chodiť ani volať. V prehliadači otvorte offsite spoločnosti - mts.ru, prihláste sa na svoj osobný účet. A potom choďte na: možnosť„Internetový asistent“ → „Služby a služby“ → „Správa služieb“. Na stránke, ktorá sa otvorí, sa zobrazí zoznam všetkých aktívnych odberov. Otvorením ďalšieho špecifického bloku môžete službu MTS selektívne vypnúť (ostatné zostanú aktívne).

  Ako deaktivovať žiadosť USSD?

  Ak chcete vypnúť platené služby na MTS sami, použite jeden z nasledujúcich spôsobov:
  1. Poslať SMS správu na číslo služby 8111:

  • číslo „1“- informácie o zaplatení;
  • „0“- zadarmo.

  Po 20 - 60 sekundách po odoslaní dostanete zoznam pripojených služieb a žiadostí o USSD na ich deaktiváciu. Pomocou prijatých príkazov zakážte nepotrebné možnosti.

  2. Analogicky môžete použiť jedno číslo - * 152 * 2 #. Prevádzkovateľ vám tiež pošle všetky potrebné informácie o možnostiach (meno, cena, príkaz USSD na odpojenie pripojenej).

  Príkazy na zakázanie najbežnejších odberov:

  Ukrajina

  Zistiť, pre čo odbery máte záujem. Simka, využite špeciálnu službu operátora Auditora obsahu:

  1. Pošlite SMS správu bez textu na krátke číslo - 2828.

  2. Ak máte ďalšie aktívne možnosti, dostanete údaje. o nich v nasledujúcom formáte:

  • , ak chcete deaktivovať, pošlite SMS s textom na číslo ...
  • A ak v balíku nie sú žiadne aktívne možnosti, bude doručená informačná správa „Žiadne aktívne predplatné“.

  Tiež môžete vykonaťdeaktivácia vo vašom účte na stránke mts.ua.
  Úspešné nastavenie pre vás MTS SIM karta! A ak chcete vedieť podrobnosti o deaktivácii možnosti Anti-Aaon , prečítajte si tento článok.