Ako zakázať overovanie v Odnoklassniki, prečo sa zobrazuje?

Okamžite si všimnem, že na rozdiel od sociálnej siete VKontakte neexistuje overenie účtov v Odnoklassniki! Ak sa pri návšteve svojej stránky stretnete s podobným problémom, nezabudnite, že váš počítač je infikovaný prefíkaným vírusom, ktorý vás presmeruje na klonovaciu stránku špeciálne vytvorenú podvodníkmi s cieľom získať vaše telefónne číslo a ďalej sa prihlásiť na odber platených správ SMS. To je dôvod, prečo Odnoklassniki vyžaduje potvrdenie, čo vedie k vašej strate peňazí.

Spôsoby vyňatia z validácie v Odnoklassniki

Najskôr nezabudnite, že vírus sedí pevne na vašom počítači a je vykopaný v priečinku Hosts na jednotke C. Ak ho chcete odstrániť, mali by ste ísť do jednotku C a otvorte nasledujúce priečinky: \ Windows \ System32 \ Drivers \ Etc \, a potom otvorte súbor Hosts pomocou programu Poznámkový blok. Potom budete musieť z tohto súboru odstrániť všetky riadky, ktoré sú pod riadkom 127.0.0.1 localhost. Uložíme súbor a reštartujeme počítač. Vďaka tejto metóde môžete v Odnoklassniki rýchlo odstrániť overenie vírusového účtu.

Druhá možnosť (s ktorou sa naučíte, ako odstrániť overenie účtu v Odnoklassniki), je zložitejšia a vyžaduje si od používateľa minimálne základné vedomosti o práci so súbormi a priečinkami. Našli ste teda potrebný priečinok, ale prekvapilo vás, že požadovaný súbor Hosts v ňom nie je! Čo robiť Musíte urobiť nasledujúce kroky: prejdite do ponuky Nástroje a vyberte položku „Možnosti priečinka“, potom prejdite na kartu „Zobraziť“ a zrušte začiarknutie políčokv niektorých bodoch. Hovorím o takých bodoch, ako sú:

  1. Skryť chránené systémové súbory.
  2. Skryť prípony pre registrované typy súborov.

Potom budete musieť aktivovať riadok „Zobraziť skryté súbory a priečinky“, kliknite na tlačidlo „Použiť“ a „OK“. Po zatvorení pracovného okna sa pred vami otvorí obsah priečinka C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc, v ktorom bol súbor Hosts skrytý. Odstráňte hostiteľský súbor z priečinka natrvalo a neodvolateľne a vytvorte si vlastný nový súbor Hosts.

Ak chcete vytvoriť nový súbor, kliknite pravým tlačidlom myši na prázdne miesto v priečinku C: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ atď. A vyberte príkaz "Vytvoriť - textový dokument". Objavený súbor „Text document.txt“ sa odstráni a namiesto neho zadáme hostiteľa. Po dokončení týchto krokov nezabudnite na žiadosť o nevyhnutnú zmenu rozšírenia odpovedať „Áno“. Potom vložíme pôvodný obsah súboru Host, uložíme ho a reštartujeme počítač. To je všetko, dúfam, že po prečítaní tejto príručky už nebudete mať otázku „ako odstrániť overenie v Odnoklassniki“. Veľa šťastia s vašimi akciami a výkonnejší antivírus navyše.