Ako zakázať odbery Beeline

Obsah

V reklamných videách v televízii, v online reklame, v recenzovaných článkoch, stále nie je dobrá správa, kde a ako sú účastníci nabádaní, aby spájali všetky druhy predplatených Beeline. „Odporúčame, tu je počasie, tu je Lokátor!“, „Pospěšte si s využitím služby Video World!“, „Pripojte hudobný kanál!“ - tieto a podobné reklamné slogany láskavo vyzývajú zákazníkov, aby na svoje číslo doručili ďalší tematický obsah, a ponúkajú tak rozšírenie funkčnosti taríf. balík.

A všetko je určite dobré. Tu sa však na sieťových pokynoch často nenachádzajú pokyny na zakázanie týchto rovnakých odberov ako na ich reklamu. Účelom tohto článku je preklenúť túto „medzeru v informáciách“. S ním môžete nezávisle odstrániť úplne všetky predplatné (až jedno!) Telefonicky.

Ak ste sa ešte nezaujímali, ako deaktivovať odbery spoločnosti Beeline, stále to odporúčame. Možno je vaša izba vyzdobená úplne nepotrebnými službami pre vás. Ale stoja peniaze! To znamená, že mesačne znížte účet SIM karty bez zjavnej výhody.

Kontrola prihlásenia na odber?

Ak chcete získať podrobné informácie o aktívnych predplatných, prihláste sa na svoj účet na oficiálnej webovej stránke.

Pozor!Ak ste predtým webový portál Beeline ešte nepoužili, zaregistrujte sa.

Potom prejdite do časti „Profil“ na karte „Predplatné“ (nachádza sa v zozname použitých služieb). Pozrite si aj zoznam pripojenýchkanály môžu byť v sekcii „Služby“ kliknutím na podsekciu „Pripojené služby“.

Ako sa odpojiť?

Platené predplatné na serveri Beeline môžete zakázať nasledujúcimi spôsobmi:

1. Odpojiť sa v osobnom profile My Beeline.

2. Odošlite žiadosť o kartu USSD * 110 * 09 #. (Po odoslaní vám služba odošle všetky aktívne služby, ako aj príkazy na ich vypnutie.)

3. Ak poznáte krátke predplatené číslo, musíte mu poslať SMS správu s textom „STOP“.

4. V adresári http://www.beeonline.ru/subscribes/nájdite číslo na deaktiváciu aktuálneho odberu a potom ho použite (pozri stĺpec „Odpojiť“). ,

Rada!Pomocou vyhľadávacieho panela na stránke a odkazu „Ďalších 10“ prejdite na ďalšiu stránku v katalógu.

Úspešné nastavenie balíka Beeline pre vás!