Ako zakázať môj obsah a zákaz obsahu služieb na MTS

Obsah

Možnosť „Môj obsah“ umožňuje účastníkom MTS spravovať platené služby na mobilnom telefóne: samostatne ich pripojiť a odpojiť (úplne a selektívne), získať prístup k histórii používania predplatného atď.

Spojenie

Monitorovanie plateného obsahu na MTS sa vykonáva na vašom osobnom účte na webovom portáli prevádzkovateľa (mts.ru) alebo prostredníctvom hlasovej ponuky na * 152 # (položka č. 2).

Zakázanie

Ak máte otázku, ako zakázať „Môj obsah“ na MTS, na jeho vyriešenie musíte vykonať nasledujúce akcie:

(13 )Pre selektívnu deaktiváciu:

  1. Vytáčajte na telefóne - * 152 * 22 #.
  2. Prejdite na bod 2 - „Moje aktívne predplatné“.
  3. Po žiadosti sa na displeji zariadenia zobrazí zoznam aktívnych služieb. Ak ich chcete odstrániť, musíte vytočiť špeciálny príkaz USSD. Jeho číslo a formát pre konkrétne predplatné nájdete na externom serveri.

Poznámka.Ak na vašej karte SIM nie sú k dispozícii ďalšie služby, od operátora sa zobrazí správa „Nemáte predplatné“.

Úplné vypnutie:

  1. Vyvolajte hlasové menu - * 152 * 22 #.
  2. Stlačením čísla „3“ aktivujete príkaz „Zrušiť odber všetkých“.

Pozor!Ak sa služba nevypne prostredníctvom ponuky, skúste použiť možnosť deaktivácie vo svojom osobnom profile na stránke mts.ru.

Ako sa vyhnúť náhodným pripojeniam?

Niekedy sa predplatitelia sami bez toho, aby si to uvedomovali, vlastnými rukami (svojimivykonajte určité akcie), prihláste sa na odber svojej SIM karty a v dôsledku toho mrhajte peniaze uložené na svoj účet. Ak sa chcete tomuto problému vyhnúť, postupujte podľa týchto tipov:

  1. Ak vírus ransomware blokuje operačný systém v počítači alebo na sociálnej sieti v prehľadávači, v žiadnom prípade neodošlite správu na určené číslo. Po jeho odoslaní vás môžu útočníci okamžite spojiť s plateným predplatným.
  2. neposielajte SMS na účasť na pochybných činnostiach. Napríklad: „Odpovedzte na otázku, vyhrajte milión!“
  3. Neregistrujte sa telefonicky na pochybných stránkach. Uvedením svojho čísla na ňom tiež riskujete získanie „služby“, ktorá „odčerpá“ peniaze z účtu.
  4. Pri čítaní ukážok predplatného buďte opatrní. Po uplynutí voľného obdobia (napríklad 1 týždeň) sa za ich použitie účtuje poplatok v súlade s poskytnutým tarifným plánom.

Povolenie a zákaz ďalšieho obsahu

Službu „Zákaz obsahu“ môžete na MTS aktivovať alebo deaktivovať - ​​globálny doplnok na odber. Ak je aktivovaná, na mobilnom zariadení nemôžete aktivovať žiadne predplatné žiadnym spôsobom, dokonca ani škodlivé.

Ak ho chcete použiť, zavolajte na servisné číslo 0807 a kontaktujte zamestnanca MTS. Ak máte problém s deaktiváciou „Blokovanie obsahu“ na MTS, vytočte číslo 0890 alebo navštívte salón MTS (konzultant operátora vykoná všetky potrebné kroky na telefóne).

Rýchle a úspešné nastavenie karty SIM pre vás!