Ako zakázať Maxi Internet na MTS

Balík Internet Maxi je ideálnym riešením pre účastníkov MTC, ktorí pravidelne používajú internet: korešpondujú prostredníctvom e-mailu, chatu, navštevujú blogy, webové stránky a fóra, sledujú videá a počúvajú hudbu. Podporuje všetky formáty pripojenia (2G, 3G, 4G) a je platný v celom Rusku.

Podľa podmienok tohto tarifu MTC je používateľovi poskytovaná prevádzka s kapacitou 12 GB za mesiac počas dňa a rovnaká suma v noci (od 1,00 do 7,00). Preddefinovaná kvóta na používanie internetu (limit spotreby) sa aktualizuje mesačne v noci o 3.00 hod.
Kvóty na nočný a denný čas sa zaznamenávajú osobitne. Napríklad pri dosiahnutí limitu pre denné použitie nie je prístup v noci blokovaný (ak je nevyvážená prevádzka na váhe).

Poplatok za predplatné služby „Maxi“ je 700 rubľov. Ak pripojenie k internetu nie je v moskovskom regióne (v iných regiónoch Ruskej federácie), v rámci pripojenej možnosti sa prostriedky za službu odúčtujú sadzbou 50 rubľov za deň.

Ak sa vyčerpá stanovená prevádzková kvóta, účastník môže na rozšírenie prístupu do siete použiť tlačidlo „Turbo“.

„Maxi“ nie je možné aktivovať, ak je k vašej karte SIM už pripojená akákoľvek možnosť internetu (Mini, Superbit, Bit, Super, atď.). Musí byť deaktivovaná a až potom musí zaplatiť za balík.

Ako sa pripojiť a odpojiť?

Aktiváciu možnosti „Maxi“ vykonáva žiadosť USSD - * 111 * 161 #. Monitorovanie dopravnej bilancie sa vykonáva príkazom - * 217 #.

Na serveri MTS možno zakázať štyri internetové Maxispôsoby:

  1. Uskutočnite hovor - * 111 * 161 * 2 #.
  2. Deaktivujte v kancelárii operátora na karte Služby (pre autorizáciu zadajte telefónne číslo a kliknite na „Získať heslo“ alebo požiadajte o kód pomocou príkazu * 111 * 25 #).
  3. Zavolajte kontaktnú službu spoločnosti - 0890 alebo 8 800 250 089.
  4. Kontaktujte zamestnanca kancelárie MTS so žiadosťou o deaktiváciu „Maxi“.

Pohodlné používanie siete v MTS! Približne , ako používať internetový balík Vip, čítajte tu.