Ako zakázať Lokátor na MTS

Obsah

Pomocou služby Lokátor môžete nezávisle určiť polohu určeného účastníka siete MTS telefonicky, ale s jeho predchádzajúcim súhlasom. Geografické súradnice určuje služba operátora. Možnosť plne funguje (určuje umiestnenie vzdialeného objektu) na mobilných zariadeniach bez pripojenia GPRS a iných špecializovaných nastavení navigácie.

Okrem siete MTS je funkcia Locator schopná detekovať telefóny so SIM kartami od operátorov Megafon a Beeline. Za jeho použitie sa poplatok 100 rubľov za mesiac počíta na základe 100 dokončených žiadostí.

Spojenie

Ak chcete službu využívať, postupujte takto:
1. Vytočte na telefóne textovú správu vo formáte:
[14 ]
(napríklad Vasya 89265456889)

2. Zašlite vytvorenú SMS na číslo služby - 6677.

3. Predplatiteľ, ktorého umiestnenie požadujete, Operátor dostane oznámenie. Ak to potvrdí (súhlasí s poskytnutím informácií), dostanete údaje o jeho mieste pobytu.

Vygenerovaná žiadosť je aktívna 20 minút. Službu nie je možné využívať bez súhlasu účastníkov.

Vypnúť /pozastaviť

Ak chcete dočasne deaktivovať Latitude, pošlite príkaz PACK STOP na servis 6677. Ak chcete reaktivovať deaktivovaný balík detekcie súradníc , musíte poslať SMS s požiadavkou vo vyššie uvedenom formáte.

A ak čelíteúloha, ako zakázať službu Lokátor na MTS, to znamená, že ju chcete úplne odstrániť z karty SIM, vykonajte jednu z nasledujúcich akcií:

  1. Odošlite správu „VYPNUTÉ“ na číslo 6677.
  2. Deaktivujte vo svojom osobnom účte na stránke mts.ru: Internetový asistent → Tarify a služby → Správa služieb.
  3. Zavolajte servisné stredisko (0890). Požiadajte zamestnanca, aby vypol funkciu Latitude.

Užite si používanie možnosti MTS!