Ako zakázať inteligentnú službu na MTS

Obsah

  Tarifné plány inteligentných sérií sú navrhnuté tak, aby pomohli ušetriť peniaze vynaložené na komunikačné služby a internet (dodávané spoločnosťou MTS). Pre majiteľov smartfónov vyzerajú veľmi atraktívne. Dôkazom toho je ich popularita.

  Avšak. Stále existujú súdruhovia, ktorí sa však pýtajú, ako vypnúť inteligentnú službu na MTC. Je to niekomu drahé, niekto chce viac, ale sú aj takí, ktorí vôbec nič nechcú. Nie nie, neponáhľajte sa k záverom. S týmito „odlúčenými“ je všetko v poriadku: sú nažive a zdravé, jednoducho sa zaujímajú o služby iného operátora alebo ich možno „zvádzajú“ inou tarifou. Napríklad Super MTS.

  V ktorejkoľvek z týchto situácií existuje taká horúca túžba vypnúť Smart Mini na MTS alebo Smart Non Stop na MTS, Smart Messenger, Smart Plus a akékoľvek ďalšie zmeny tarifného plánu Smart.

  Na splnenie tejto túžby budete potrebovať tento článok. Pomôže vám vypnúť Smart Mini MTS, Smart Non Stop a ďalšie plány liniek. Prečo zovšeobecňujeme? Všetko je jednoduché. „Recepty“ na deaktiváciu sú pre nich všeobecne univerzálne (sú vhodné pre akýkoľvek inteligentný tarif).

  Takže podrobne zvážime každú z metód vypínania.

  Metóda číslo 1: mimo pracoviska

  Na vykonanie tejto metódy budete potrebovať počítač alebo smartfón, tablet so stabilným pripojením na internet.
  1. V prehliadači na PC alebotelefón, otvorte oficiálnu webovú stránku spoločnosti - mts.ru.
  2. Prejdite do časti „Môj účet“ - login.mts.ru.
  3. Uveďte svoje mobilné číslo.
  4. Aktivujte tlačidlo „Získať heslo ...“.
  5. Počkajte na SMS zo služby. Zadajte prijatý kód.
  6. Prejdite na možnosť „Prístupové služby ...“.
  7. Ak chcete aktuálny balík vypnúť, vyberte iný tarifný plán a aktivujte ho.

  Metóda č. 2: použitie príkazu USSD

  Ako ukazuje prax, táto možnosť je najvhodnejšia. Budete musieť vykonať nasledujúce akcie:
  1. Odošlite žiadosť zo svojho smartfónu - * 111 #.
  2. V ponuke prejdite do časti „Ceny“.
  3. Oboznámte sa so všetkými dostupnými balíčkami a potom vyberte a aktivujte najvýhodnejšie. Deaktivácia aktuálnej funkcie Smart sa vykoná automaticky.

  Metóda číslo 3: zavolajte servisné stredisko

  1. Zavolajte na číslo 88002500890 alebo krátke číslo 0890.

  2. Informujte zamestnanca servisu, že sa chcete odpojiť. zabaliť a prepnúť na iné. A požiadajte ho, aby vykonal zmenu tarify. O výbere balenia sa môžete poradiť aj s operátorom.

  Metóda č. 4: Značkový salón MTC

  So žiadosťou o zmenu tarifného balíka kontaktujte najbližší oficiálny salón spoločnosti. Ak sa nemôžete rozhodnúť, ktorá možnosť bude pre vás najvýhodnejšia, požiadajte o radu zamestnanca salónu.

  Použite akýkoľvek spôsob, ktorý je pre váš prípad a spôsob konania najpohodlnejší. Správny tarifný plán je kľúčom k efektívnym úsporám peňazí.