Ako zakázať hudbu namiesto pípnutia na TELE2

Obsah

Ak je v balíčku Tele2 aktivovaná služba „Beep“, všetci účastníci prichádzajúci hovor budú počúvať hudbu namiesto štandardných zvukových signálov. Z tohto článku sa dozviete, ako aktivovať a ako vypnúť melódiu namiesto pípnutia na telefóne Tele2.

Aktivácia

Výber melódií sa vykonáva v osobitnom katalógu na webovej stránke http://gudok.tele2.ru/home. Tu si môžete stiahnuť a nainštalovať svoju vlastnú zvukovú stopu, spravovať odbery a zoznamy skladieb, odosielať zvukové stopy ostatným odberateľom. Vstup do zdroja sa vykonáva prostredníctvom autorizácie telefonicky: zadaním čísla a overením pomocou kódu. Na pripojenie tejto možnosti môžete použiť aj servisné číslo - 550.

Funkcie služby

Kopírovanie a darčeky

Ak sa vám páči melódia, ktorá hrá s priateľom počas hovoru, stlačte kláves * „Ak ho chcete preniesť do svojho profilu. Ak chcete poslať skladbu ako darček ostatným predplatiteľom, musíte ju vybrať v katalógu podľa čísla 550 a dodatočne uviesť telefónne číslo, na ktoré má byť zaslaná.

Nákup balíkov

Môžete si objednať tri skladby naraz za cenu jednej spojenú jednou témou. Služba má balíčky „Rock“, „Silvestrovská nálada“, „Pre milovaných“ a mnoho ďalších.

Možnosť „Zdieľať“

Ak chcete priateľom posielať informácie o nastavenej melódii, použite voľbu „Zdieľať“ vo vašej kancelárii mimo pracoviska. Umožňuje zdieľať údaje v obľúbených sociálnych sieťach (Mail.ru, Facebook, VKontakte, Twitter).

Deaktivácia

Ak chcete službu prestať používať, odošlite príkaz USSD - * 115 * 0 #.

Znova zapnúť

Ak chcete namiesto zvonenia nastaviť tón zvonenia, vytočte a pošlite žiadosť - * 115 * 1 #.
Spravujte službu kedykoľvek pre vás pohodlnú, nastavte nové hudobné hity, vtipy namiesto štandardného „bzučania“ v slúchadle. Vymeňte staré skladby za nové.