Ako zakázať chameleón

Obsah
6. „Chameleón“ je služba mobilného operátora Beeline. Jeho aktiváciou v telefóne dostáva používateľ rôzne informačné letáky na displeji telefónu. Krátke informačné správy z „Chameleónu“ sú na obrazovke oneskorené o 1-3 minúty. Sú venované rôznym témam: obchod, kvízy, šport, kultúra, hudba, hry atď.

Tento článok vám ukáže, ako deaktivovať Chameleón na serveri Beeline, ako aj deaktivovať jeho náprotivky v iných bunkových sieťach (MTS). , Megaphone, na TELE2).

Beeline

V predvolenom nastavení je na kartách Beeline SIM karta Chameleon už v telefóne aktivovaná. Služba zasiela účastníkom bezplatne správy každý deň od rána do neskorého večera (8.00-22.00).

Na deaktiváciu služby Chameleon pošlite z mobilu príkaz USD - * 110 * 20 #.

Na opätovné pripojenie spravodajcu odošlite žiadosť - * 110 * 21 #.

MTS

Ak sa rozhodnete vypnúť Chameleon na MTS, nezabudnite, že v tejto spoločnosti sa táto služba nazýva inak - „MTS News ". Ak nechcete, aby sa správy zobrazovali na displeji, musíte ich vypnúť.

Deaktivácia sa vykonáva dvoma spôsobmi:
1. Príkaz USSD - * 111 * 1212 * 2 #.

2. Prostredníctvom ponuky možností služieb na telefóne:

Služby MTS → Aktuality → Nastavenia → Rozšírené → Rozhlasové vysielanie → Vypnúť

[22 ]

Megafón

Ak ste museli čeliť úlohe zakázať „Chameleón“ na megafóne, hovoríme o možnosti „kaleidoskop“. Týmto spôsobomnazýva služba tematického kanála tohto operátora.

Správa služieb sa vykonáva týmito spôsobmi:

  • * 808 * 0 #- odmietajú dostávať správy o službách;
  • * 808 * 1 * 0 #- deaktivujte kanál „Zábavný“;
  • * 808 * 11 * 0 #- úplne deaktivuje kanál.

Môžete tiež vypnúť profil v profile na portáli MegafonPRO SIM:

Kaleidoskop → Nastavenia → Vysielanie → Vypnúť

TELE2

Toto Spravodajská služba operátora sa nazýva „téma TELE2“. Ak chcete zakázať vysielanie správ vo všetkých jeho témach, vytočte a odošlite príkaz * 152 * 0 #. Alebo v aplikácii Tele2 Menu selektívne odstráňte e-maily:Téma Tele2 → Moje témy .

To je ono! Teraz viete, ako zakázať službu Chameleon v službe Beeline a podobné predplatné od iných operátorov. Úspešné nastavenia pre vašu SIM kartu!