Ako vypnúť službu "Anecdotes" na Tele2

Obsah

  Predtým telefón niesol stav vážneho zariadenia na vyjednávanie na diaľku a na urgentné informovanie niekoho o niečom. A teraz nemôžete povedať, že v moderných smartfónoch toto funkčné príslušenstvo neexistuje. K hlavnému účelu mobilného telefónu však boli pridané ďalšie zábavné funkcie. Toto sú súčasné trendy. A kto ich s nimi prekvapí? Ak nie je niekto z 50 - 70 rokov. minulého storočia nás navštívi v stroji času. Bude to pre neho iba zvedavosť ...

  A teraz sú obyčajní obyvatelia zmätení ostatnými: ako vypnúť tieto zábavné programy ako zbytočné. Tu ste, vážení čitatelia, keďže si prezeráte tento článok, s najväčšou pravdepodobnosťou by ste chceli dostať odpoveď na otázku, ako deaktivovať vtipy na Tele2. Preto zastavujeme našu malú filozofickú exkurziu o existencii telefónnej komunikácie a pokračujeme v úvahe o podstate možnosti „Anecdotes“ od operátora Tele2 a vypneme ju.

  Funkcie predplatného „Anecdotes“

  „Anecdotes“ na Tele2 je vlastne akýmsi spravodajcom vtipného obsahu. Pre milovníkov smiechu vo voľnom čase av práci, keď sa objaví voľná minúta, je táto informačná služba to pravé.

  Táto možnosť zase zahŕňa rôzne tematické predplatné.Koniec koncov, humor je tiež odlišný a tu, ako sa hovorí, sa mu to páči:

  • „Najlepšie vtipy“;
  • „Vtipy pre dospelých“(Nočné);
  • „Vtipy“;
  • 16. „vtipy“;
  • „Pozitívne“.

  Každé z týchto odberov sa poskytuje ako samostatný mesačný poplatok vo výške 4 rubľov za deň. To znamená, že možnosť „anekdoty“ z hľadiska tém má určitú univerzálnosť. Napríklad, ak chcete poštu „Pozitívne“ a „Zábavné“, buďte prosím láskaví a platte každý deň jeden a druhý. Ďalej, respektíve viac.

  Ako vypnúť

  Mimochodom, pokiaľ ide o platenie za službu, nie všetci účastníci sa smejú. Čudne viete, že vedomie je uchvátené sklamaním: niektorí súdruhovia sa rozhodli, že všetok tento smiešny obsah bol práve rozdaný; iní - omylom spočítali, o čo cent dostanú túto spravodajskú zábavu; tretie sa spojili, ale nerozumeli tomu, čo skutočne spojili (náhodou to znamená, že aktivovali predplatné). Existujú samozrejme primerané dôvody: táto možnosť už nie je potrebná, a to je všetko.

  Tak či onak, výsledok je taký - je potrebné deaktivovať službu „Anecdotes“.

  A to sa deje takto:
  Najprv sa uistite, že ste prihlásení na odber vtipných správ. Vytočte číslo na mobilnom telefóne - * 189 #. V zobrazenej ponuke vyberte sekciu Zoznam odberov. V doručenej SMS si pozrite zoznam aktívnych doplnkových služieb. Ak je položka „Vtipy“, postupujte podľa pokynov. A ak nie, vyriešite to, aká ďalšia možnosť je „vytiahnutie“ z vášho peňažného účtu.

  Použite jednu z týchto metód vypínania:
  1.Zavolajte na servisné číslo 611. Táto služba vám pomôže deaktivovať.

  2. Ak je to možné, choďte do salónu spoločnosti Tele2 a kontaktujte zamestnanca spoločnosti so žiadosťou: „Tak a tak ... musíte takéto predplatné odstrániť.“ A on vo vašom balíčku urobí všetko, čo bude potrebovať.

  3. Ak spravidla už nie sú potrebné všetky predplatné, nielen „vtipy“, použite príkaz globálneho odpojenia - * 144 * 1 #.

  4. Ak sa v telefóne nachádza časť „Ponuka Tele2“, otvorte ho. Potom prejdite na „Téma Tele2“ → „Moje motívy“. V zozname vyhľadajte položku „Humor“ a vypnite ju pomocou štandardnej systémovej voľby.

  5. Ak chcete selektívne zakázať predplatné, použite príslušné príkazy:

  • Najlepšie vtipy - * 605 * 0 * 9006 #
  • Vybrané vtipy - * 605 * 0 * 9008 #
  • Zábava - * 605 * 0 * 9009 #
  • Kladné - * 605 * 0 * 9013 #
  • Erotické vtipy - * 605 * 0 * 9010 #

  Alebo poslať SMS na číslo 605 príkazom vo formáte Stop XX. Ak je „XX“ číslo predplatného, ​​ktorý sa má odstrániť. Napríklad zastavte 9006 (vypnite možnosť Najlepšie vtipy).

  6. Prihláste sa do svojho účtu v kancelárii operátora. V sekcii služby môžete tiež zakázať všetky nepotrebné ďalšie možnosti.

  Ako vidíte, existuje veľa spôsobov, ako zakázať službu „Vtipy“. Vyberte si, čo si myslíte, že je pre vás najvýhodnejšie, a konajte. Peniaze a milovať účet na telefóne - postupujte podľa zoznamu pripojených možností.