Ako vypnúť predpoveď počasia na Beeline

Obsah

Spoločnosť Beeline, podobne ako ostatní mobilní operátori, tradične ponúka všetkým svojim účastníkom vo forme platených služieb denné správy o počasí v telefóne. Je to samozrejme výhodné, ale v niektorých prípadoch to musíte opustiť. Prečítajte si viac o tom, ako sa pripojiť a ako vypnúť počasie na serveri Beeline. Prečítajte si tento článok.

Služba „Predpoveď počasia zohľadňujúca polohu“

Služba sa poskytuje iba v Rusku. Jej denný poplatok za predplatné je 3 rubľov. Peniaze sa na kartu SIM účtujú každý deň. Po aktivácii predplatného do jedného týždňa (7 dní) sa poskytuje zadarmo, ale iba raz (pri opätovnom pripojení nie). Spojenie „Počasie“ v balíčku „Chameleón“ sa uskutočňuje bez skúšobnej propagačnej lehoty (mesačný poplatok sa účtuje od prvého dňa používania).

Služba Beeline zasiela zhrnutie predpovedí na nadchádzajúce dni v geografickej oblasti, v ktorej sa predplatiteľ v súčasnosti nachádza.

Služba je aktivovaná pomocou servisného čísla - 0970. Ak chcete vypnúť predpoveď počasia na serveri Beeline, musíte zavolať na číslo 068421185.

Dobrá poveternostná služba

Táto možnosť doručenia správy o počasí sa mierne líši od predchádzajúcej. Aktivácia /deaktivácia a distribúcia predpovedí tohto predplatného je bezplatná av súlade s miestom. Ale spolu s informáciami o nadchádzajúcich „rozmaroch oblohy“ bude účastník dostávať informačné oznámenia od operátoraBeeline (ponuky pre zákazníkov).

Službu môžu aktivovať fyzické aj právnické osoby. Nemôžete ho vypnúť ani zapnúť pri roamingu a v mobilných sieťach iných spoločností.

Predplatné služby Good Weather sa riadi číslami služieb.

Na objednanie predpovede je potrebné na telefóne vytočiť číslo 087903. Deaktivácia meteorologickej služby na serveri Beeline sa vykonáva vytočením čísla 0684211289.

Zhrnutie príde každý deň o 17:00 (moskovský čas). Užívateľ má však možnosť kedykoľvek nezávisle vyžiadať predpoveď pomocou príkazu USSD * 507 #. Po ukončení hovoru poskytuje služba informácie o zmenách počasia, pričom berie do úvahy určenie aktuálnej polohy účastníka (korekcia geolokácie sa vykoná automaticky).

Pohodlné používanie Beeline a dobré počasie!