Ako vypnúť melódiu namiesto pípnutia na Beeline

Namiesto pípnutia na Beeline môžete nastaviť svoju obľúbenú hudbu alebo skladbu. A to sa ozve pri prichádzajúcom hovore v trubici. V pobočke spoločnosti Beeline v Rusku sa táto služba nazýva „Ahoj“ a je veľmi populárna. Niektorí predplatitelia napriek tomu vážne uvažujú o tom, ako vypnúť melódiu namiesto pípnutia Beeline. Možno sa už unavili alternatívou k štandardnému signálu a chcú sa vrátiť k predvoleným nastaveniam.

Nech je to tak, ako je to z akýchkoľvek dôvodov, ktoré vás pôvodne motivovali k vypnutiu melódie na serveri Beeline, na tento účel musí používateľ vykonať určitú postupnosť akcií. Až potom bude môcť na svojej karte SIM vrátiť monotónny zvukový signál.

Metódy deaktivácie

Beeline podporuje rôzne spôsoby deaktivácie služby Hi (vypnutie pípnutia). Zoberme si ich všetky v tomto článku.

1. Zavolajte bezplatnú službu Mobile Consultant - 0611. Žiadosť o odstránenie možnosti.

2. Zavolajte na číslo 0674090770. Postupujte podľa pokynov. Do 180 dní od zrušenia možnosti ju môžete znova aktivovať volaním služby 0770.

3. Zavolajte autoinformátora podľa čísla 0550. Vyberte funkciu deaktivácie prostredníctvom hlasovej ponuky.

4. Navštívte oficiálny salón spoločnosti Beeline. Kontaktujte svojho konzultanta: požiadajte ho, aby vypol výmenu zvukových signálov na mobilnom zariadení.

5. Prihláste sa k off-line operátorovi (stránka privet.beeline.ru): zadajte svoje mobilné číslo a heslo. Ak ste na webe prvýkrát, zaregistrujte sa(pokyny na vytvorenie účtu nájdete tu). Potom prejdite na: Váš účet → Ovládací panel. V časti „Osobné“ nahraďte parameter „Štandardná melódia“ parametrom „Normálne pípnutia“. Uložte zmenené možnosti profilu.

Úspešne obnovte svoje štandardné pípnutia!