Ako vypnúť internet na megafóne

Obsah

Nie všetci zákazníci prevádzkovateľa Megafon (Rusko) potrebujú mobilný internet. Niektorí to v zásade odmietajú v prospech šetrenia peňazí. V tomto článku sa dozviete, ako vypnúť internet na megafóne v rôznych tarifných balíkoch na karte SIM.

Tarifné plány podľa písmen

, XS

70 Mb prevádzky za deň s denným odpísaním prostriedkov z účtu. Keď však pripájate XL, za prvý mesiac používania sa platí jednorazový poplatok.

Na deaktiváciu internetového XS na megafóne vykonajte niektorú z týchto operácií:

  1. Poslať žiadosť - * 236 * 00 #.
  2. Pošlite príkaz na zastavenie na servis 05009121.

S

„S“ je možnosťou pre aktívnych používateľov globálnej siete na smartfónoch a tabletoch. Podľa podmienok tejto možnosti sa účastníkovi vydáva mesačne 3 GB sieťovej prevádzky pri maximálnej rýchlosti. Mesačný poplatok sa účtuje a účtuje na ťarchu účtu každý mesiac.

Internet S na megafóne môžete zakázať pomocou rovnakého príkazu USSD ako v XS. A tiež prostredníctvom SMS „Stop“ na čísle 05009122.

Poznámka.Monitorovanie dopravy sa vykonáva pomocou žiadosti * 558 #.

M

„M“ je optimálnym riešením pre tých, ktorí sledujú mediálny obsah, počúvajú hudbu, rozhlasové stanice a využívajú sociálne siete. Limit balíka je 16 GB.

Použite jednu z týchto metód:

  1. Tím je * 236 * 00 #.
  2. Správa „STOP“ pre servisné oddelenie 05009123.

L a XL

Vypnutie mobilného internetuV prípade megafónu v baleniach L, XL postupujte rovnakým spôsobom:

použite univerzálnu požiadavku * 236 * 00 # alebo formát:

SMS STOP na 0500912x, kde x, číslica: 4 - pre „L“, 5 - pre „XL“.

Internet pre deti

Táto služba poskytuje obmedzený prístup k webovým zdrojom. Filtruje stránky zacielené na dospelé publikum podľa kategorizovanej aktualizovanej databázy (obsahuje viac ako 500 miliónov blogov, portálov, webhostingových serverov). Na úplné použitie musíte do detského telefónu nainštalovať špeciálny súborový certifikát (k dispozícii na telefóne Megafon mimo pracoviska).

Na vypnutie internetu na megafóne v telefóne „Detské ...“ použite jednu z týchto metód:

  1. Požiadajte o deaktiváciu kabíny spoločnosti prevádzkovateľa zamestnanca. Aby mohol splniť vašu žiadosť, musíte poskytnúť pas.
  2. Hovor zo SIM karty na službu 0500 alebo z iného telefónu na číslo 88005500500.

Služba „neobmedzené ...“

Balík „neobmedzené“ bol poskytnutý v súlade s tarifným riadkom „all inclusive“. Momentálne je pripojenie ukončené.

Ak chcete zakázať neobmedzený prístup na internet na serveri Megafon, použite zodpovedajúcu možnosť (v bloku aktívnych služieb) vo vašom osobnom účte na serveri megafon.ru (na web môžete pristupovať prostredníctvom Internetu z ľubovoľného zariadenia).

Prajeme si, aby ste rýchlo dokončili všetky potrebné nastavenia na megafónovej SIM karte!