Ako vypnúť hlasovú schránku Velcom

Obsah

Možnosť „hlasová schránka“ poskytuje možnosť prijímať a počúvať správy v dostupnom čase od účastníkov, ktorí sa cez ne nemohli dostať. Záznamník sa aktivuje automaticky, ak je telefón používateľa zaneprázdnený, úplne odpojený, ktorý sa nachádza mimo oblasti pokrytia operátora, ako aj v prípadoch, keď majiteľ zariadenia telefón nezachytí. Služba je štandardne zahrnutá do všetkých tarifných balíkov Velcom (tj je k dispozícii všetkým zákazníkom spoločnosti).

Ako sa môžem odpojiť?

Ak máte otázku, ako zakázať hlasovú schránku na Velcom, použite jednu z nasledujúcich metód deaktivácie:

 1. Odošlite príkaz USSD - * 441 * 1 #.
 2. Použite príslušný príkaz v ponuke mobilného zariadenia.
 3. Použite možnosť odpojenia v online službe predplatiteľa CCIS.

Aktivácia služby

Získajte prístup k voliteľnému servisnému menu prostredníctvom hardvéru ponúkajúceho službu CCIS alebo prostredníctvom príkazu USSD * 441 * 1 #. Potom nastavte presmerovanie hovorov na servisné číslo +375296000210 podľa navrhovaných podmienok (voliteľné):

 • žiadna reakcia;
 • účastník nie je k dispozícii;
 • linka je obsadená;
 • výber všetkých dostupných podmienok.

Okrem toho môže majiteľ telefónu zaznamenať niekoľko hlasových pozdravov v hlasovej schránke. Ich celkové zábery sú však časovo obmedzené - nie viac ako 60 sekúnd. Ak trvanie jedného z pozdravov je 40 sekúnd, potom druhý môže byť iba 20 sekúnd.

Ako počúvať hlaszaúčtuje?

V prípade prijímania zvukových správ služba pošle účastníkovi SMS s oznámením zo servisného čísla +375296000441. Poskytuje informácie o počte prijatých správ, čísle posledného prichádzajúceho hovoru, ktorý opustil hlasovú schránku.

Na počúvanie správ v hlasovom formáte môžete použiť nasledujúce služby:

1. Volanie na číslo služby (voliteľné):

 • +375296000200
 • +375296000441
 • 443
 • 441

2. Volanie na verejnú prístupovú službu - +375296000201. Zadanie telefónneho čísla a jedinečného hesla spolu so symbolom „#“ k autorizačným údajom.

Poznámka.Tieto služby sa môžu využívať aj pri roamingu.

Po dokončení počúvania zvukovej správy je používateľ vyzvaný, aby s ním vykonal jednu z týchto akcií:

 • Kláves „3“ - uložte.
 • klávesom „5“ sa má vymazať.

Pozor!Správy sa vymažú až po odpojení spojenia so službou hlasovej pošty. V súvislosti s touto funkciou má účastník možnosť znova si vypočuť hlasové správy SMS, ktoré sú v ponuke možností.

Pokyny k balíku Plus

V balíku Plus poskytuje služba viac funkcií: doručovanie faxových a hlasových správ e-mailom. Poštovú schránku je možné uviesť v ISSA, ako aj v servisných strediskách spoločnosti vo forme osobitného prehlásenia.

Aktivácia /deaktivácia Plus sa vykonáva nasledujúcimi spôsobmi:

 1. ExpedíciaPožiadavka USSD - * 441 * 2 #.
 2. Kontaktovanie technickej podpory Velcom prostredníctvom prístupových kódov 410 a 411.
 3. Predloženie žiadosti o odpojenie /zaradenie do centra spoločnosti.
 4. ​​

Správa hlasovej pošty spoločnosti Velcom je pomerne jednoduchá. Ak túto službu nepoužívate, okamžite ju zakúpte po zakúpení a inštalácii karty SIM tohto operátora.