Ako vypnúť anti-identifikátor čísla MTS

Obsah

  Možnosť AntiAON (ID volajúceho) umožňuje účastníkovi ovládať zobrazovanie jeho čísla na telefónoch iných účastníkov pri uskutočňovaní odchádzajúceho hovoru. Inými slovami, zakážte alebo povoľte definíciu čísla vašej SIM karty.

  Je zaručené, že program AntiAON bude fungovať v domácej sieti MTS. V sieťach iných operátorov a mestských sietí spoločnosť nezaručuje zatajovanie čísel.

  Z tohto článku sa dozviete, ako deaktivovať program AntiAON na serveri MTS a prepojiť ho v Rusku a na Ukrajine. A ak vás zaujíma aj služba Počasie na MTS, všetky podrobnosti o nej nájdete tu.

  Rusko

  Ruský operátor ponúka na výber dve možnosti (nemôžete ich pripojiť súčasne!):

  1. ID volajúceho

  Môžete aktivovať identifikátor dvoma spôsobmi:

  • v offsite (mts.ru) v možnostiach osobného účtu;
  • pomocou príkazu USSD - * 111 * 46 #.

  Ak chcete službu deaktivovať, pošlite - * 111 * 47 #.

  Náklady na používanie funkcie na skrytie počtu za deň sú 3,95 rubľov. Za svoje pripojenie budú musieť vlastníci tarifných balíkov za každý mesiac platiť bezplatne (Super MTS, Red Energy, Vaša krajina + uzavreté pripojenia), aby zaplatili 17 rubľov. Držitelia taríf na mesačnej báze platieb (MTS iPad, Ultra, MAXI, MTS Connect a firemné TP) aktivujú možnosť pre 34 rubľov.

  S cieľom umožniť jednorazové zobrazenie vášho čísla musí účastník v rámci služby uskutočniť hovor vo formáte:

  * 31 #

  2. Anti-AON na požiadanie

  Odporúčame tiež prečítať si: Ako zakázať prístup na internet na MTS (Super Bit)?

  Táto verzia služby skryje číslo iba na žiadosť účastníka (pri volaní na akékoľvek číslo siete MTS).

  Pred deaktiváciou anti-identifikátora alebo aktiváciou sa musíte prihlásiť na svoj osobný účet na oficiálnej webovej stránke spoločnosti a potom prejsť do sekcie služieb. Môžete sa tiež pripojiť /odpojiť pomocou príkazu USSD - * 111 * 84 #.

  Žiadosť o utajenie sa uskutoční priamo pri vytáčaní čísla účastníka vo formáte:

  # 31 #

  Spojenie „Anti-AON na požiadanie“ stojí 32 rubľov. , + denný odpočet z účtu SIM karty - 1,05 rubľov. Na jednorazový zákaz určenia sa odstránia 2 rubľov. Deaktivácia tejto možnosti je bezplatná.

  Pozor!Táto služba nie je k dispozícii v balíku Učebňa, s výnimkou prípadov, keď je k nej pripojená ďalšia možnosť mobilného internetu.

  Ukrajina

  V ukrajinskej verzii služby „Anti-identifikátor“ je pripojenie poskytované bezplatne. Jeho cena je - 0,65 UAH za deň (vrátane PF a DPH). Prvá suma dennej platby sa odpočíta v priebehu aktivácie funkcie.

  Po pripojení nie je číslo vlastníka k dispozícii všetkým účastníkom siete, s výnimkou tých, ktorí používajú „číslo super volajúceho“.

  AntiAON je riadený pomocou SMS a USSD požiadaviek:

  • * 131 #, prázdna SMS na krátke číslo 3011 - spojenie;
  • * 132 #, SMS na 3012 - vypnutie.

  A prostredníctvom službyMôj systém MTS.

  Nasledujúce formáty sa môžu použiť na aktiváciu /deaktiváciu skrytia raz:

  • * 31 # + 380 - rozlíšenie určenia;
  • # 31 ## + 380 - zákaz určenia.

  Pri odosielaní SMS správ táto možnosť nefunguje. Ak sa na účte dosiahne nulový zostatok, program AntiAON sa automaticky aktivuje až po doplnení prostriedkov.

  ​​

  Pohodlné využívanie doplnkových služieb operátora MTS!