Ako úplne odstrániť stránku Friend Around

„Friend Around“ - online chat pre mladých ľudí - miniatúrna sociálna sieť s vlastným instant messengerom. Tu sa vám páči a páči sa mi, správy a okruh priateľov a hľadanie partnerov pre daný región a mnoho ďalších druhov užitočnosti a „dobrôt“. Komunikácia vo všeobecnosti nie je obmedzená. Pekné, pohodlné? Docela!

Len niekedy sa však niekedy k zákerným myšlienkam dostanú užívatelia: „No, to všetko, táto sieťová komunikácia!“ - alebo niečo podobné - „Ale nemohol som sa uspokojiť v iných sociálne siete? “(ale je to veľmi sofistikovaná sociálna sieť).

Aj keď môžu existovať aj iné možnosti. Pointa je, že všetci do istej miery vedú používateľa k rozhodnutiu „Vymazať účet„ Kamarát okolo “a to je všetko!“ Bohužiaľ, nie každý vie, ako ho správne implementovať. Z toho sú často nervózni, najmä ak je potrebné stránku bezodkladne zničiť.

Ale nemusíte! Pretože táto vec je nezmysel. Keď sa však dozviete o spôsoboch odstránenia účtu uvedených nižšie, presvedčte sa sami.

Metóda č. 1: „Správca, ahoj a zbohom!“

Ako ste pravdepodobne predpokladali z názvu metódy, hovoríme o kontaktovaní technickej podpory online chatu so žiadosťou o odstránenie vášho osobného profilu.

V predvolenom nastavení je účet správcu s názvom Friend Circle už pridaný ako priateľ. Poštové schránky, telefóny, skype a ďalšie komunikačné prostriedky na vyjadrenie vôle, tj našťastie prejavujúce neochotu, sa nebudú musieť prehľadávať.

1. Na karte Priatelia vyhľadajte účet Friend Around aprepnúť do režimu odosielania správ.

2. Zostavte text žiadosti v stručnej zdvorilej forme. Uveďte dôvod, prečo už nechcete aplikáciu používať a v skutočnosti zostanete v chate. Nepoužívajte slangové slová, slangové alebo ešte horšie agresívne slová. Napríklad: „Človeče, mám problémy, zbijem ak!“, „Potrebujem vašu sociálnu sieť ...“ atď. Atď.

3. Keď je správa pripravená, kliknite na tlačidlo „Odoslať“ s veľkou nádejou na úspech vášho úsilia.

Ak je všetko v poriadku, účet bude po chvíli úplne odstránený. A skontrolovať, či sa to stalo alebo nie, je celkom ľahké. Pokúste sa vstúpiť do programu Messenger pomocou svojho používateľského mena. Zobrazí sa správa: „Takýto používateľ neexistuje.“ Všetko je problém vyriešený navždy. Profil sa otvorí, akoby sa nič nestalo. Počkajte trochu dlhšie alebo sa pokúste opustiť stránku „Friend Around“ pomocou alternatívnej metódy (pozri nižšie).

Metóda číslo 2: „Ja - to nie som ja“

Z technického hľadiska zostáva účet s vami, ale vizuálne, navonok, iba o ňom budete vedieť. V skutočnosti sa vykonáva „zmrazenie údajov“: údaje sú zdeformované, avatar a ďalšie príznaky totožnosti osoby (tj vy) sa zmenia na toto prihlásenie.

Zmena profilu

1. V hlavnom menu Messenger zvoľte časť „Môj profil“.

2. Kliknite na ikonu „Zmeniť“.

3. Teraz je potrebné zmeniť dotazník nad rámec uznania. „Aktualizácia“ dátových polí, neváhajte ukázať predstavivosť pri výbere písmen a slov. Hlavná vec je, že neexistuje žiadna rada, ktorá by poukazovala na vašu osobnosť.Zmeňte všetko: „Meno a priezvisko“, „Miesto bydliska“, „Záujmy“, „O sebe“. Nezabudnite tiež uložiť „Nové údaje“.

Odstránenie fotografie

Vráťte sa do ponuky a kliknite na „Moja fotografia“. Potom vymeňte portrét za abstraktný obrázok. Povedzme, že Malevichov „Black Square“, žiadny rozdiel. Čím dôkladnejšie „prehnali stopy“, tým lepšie. Podľa profilového obrázka vás nikto nenájde v sociálnej sieti. To je v skutočnosti potrebné.

Odstránenie priateľov

Rozlúčenie so všetkými virtuálnymi priateľmi - kamarátmi sa uskutočňuje v časti „Priatelia“. Striedavo vyberte profily v zozname a potom v sade akcií (nachádza sa v dolnej časti panela) kliknite na položku Odstrániť od priateľov. Po aktivácii funkcie kontakt okamžite zmizne vrátane korešpondencie.

Aj keď je možné v rámci chatu abstrahovať od radikálnejších metód. Ak to chcete urobiť, musíte si v prípade núdze spojiť všetkých priateľov: časť „Správy“ → výber avataru osoby → možnosť „Ignorovať“.

Zmena stavu

Zdá sa, že ide o nepodstatné nastavenie, ale za určitých okolností môže dôjsť k vymazaniu vášho úsilia o zamaskovanie (zmrazenie) vášho účtu. Napríklad vo všetkých oblastiach dotazníka sú okázalé chyby, to znamená nezmyselná sada písmen a slov, žiadna fotografia a v stave - čiernobielo: „Ja, Vasya Pupkin, som v dialógu, chcem komunikovať!“ Tu hosť všetko pochopí alebo hosť, ktorý je kto.

Kliknite na znamienko „#“ ado stavovej lišty napíš filozofické stanzy, napríklad „Hasta la vista!“. A v podstate môžete: „Chlapci, je mi ľúto, opúšťam sociálnu sieť. Zbohom! “

To je všetko! Teraz vás nič nespája s „Friend Around“. Je to prítomnosť profilu, aj keď už je to čisto formalita.

Ako odstrániť program Messenger zo systému Windows?

Zbavili ste sa svojho účtu? Teraz musíte z počítača odstrániť aplikáciu (klienta) sociálnej siete. Jeho udržiavanie v systéme nemá zmysel (pokiaľ ho, samozrejme, už nechcete používať).

1. Kliknite na „Štart“ a prejdite na „Ovládací panel“.

2. Kliknite na „Odinštalovať program“ (časť „Programy“).

3. V zozname softvéru kliknite pravým tlačidlom myši na položku „Friend Around“ a potom kliknite ľavým tlačidlom myši na zobrazený miniatúrny panel Odstrániť /Zmeniť.

4. Postupujte podľa pokynov odinštalátora.

Teraz už určite nie je nič o osobnom priateľovi "Friend Around" ... ani na internete, ani na počítači.