Ako sa zbaviť koša v byte?

Mnoho ľudí dnes pozná problém, keď je v byte veľa zbytočných vecí, ale je škoda vyhodiť ich. Existujú objekty, ktoré nenesú žiadnu sémantickú pamäť a len zapchávajú vnútorné priestory, sú schopné blokovať tok dobrej energie do domu. Pozrime sa, ako sa zbaviť koša v byte.

Prvý princíp Feng Shui

Feng Shui je staroveké čínske učenie, ktoré je schopné zefektívniť život a prilákať veľa šťastia. Podľa hlavných princípov môžete výrazne zlepšiť svoj osobný život, dosiahnuť rovnováhu a harmóniu vo všetkom. Zaujíma vás Feng Shui? Podrobnejšie informácie a mnoho užitočných rád nájdete na adrese: http://felomena.com/fenshui/. Prvým princípom tohto učenia je, že musíte zo svojho života odstrániť všetko, čo je zbytočné.

Väčšinu svojho života trávime doma, preto má energia bytu neuveriteľný vplyv na človeka.Pre šťastie a pohodu je preto potrebné odstrániť z okolitého poľa všetko, čo vás môže vážne ovplyvniť.Napokon odpadky nahromadené v priebehu rokov môžu blokovať tok pozitívnej energie.

Odstraňujeme nepotrebné veci

A tak začíname proces zbavovania sa starých vecí. To je pre mnohých ťažké, pretože nie každý je pripravený okamžite sa rozlúčiť s určitou pamäťou, ale musíte ju prijať. K procesu môžete pristupovať s humorom. Pripravte si tri priestranné boxy, ktoré budú hrať tri rôzne úlohy: 1 - pre tie veci, ktoré nechávame; 2 - za to, čo vyhodíme, 3 - nechajte na zamyslenie.

Dôležitétiež určte čas, ktorý ste ochotní stráviť na analýze nevyžiadanej pošty, ktorá sa nahromadila, bez ohľadu na to, čo robíte celý deň. Potom si sadneme a pokojne skúmame staré predmety, pričom sa zodpovedáme na otázky:

  • Spôsobuje táto položka vo mne príjemné emócie?
  • Prečo túto vec ukladám?
  • Potrebujem ju?

Po zodpovedaní týchto otázok pre seba budete môcť presne rozhodnúť, ktoré z troch kolónok vložiť tento alebo ten bod. Samozrejme, že vás môžu zaplaviť spomienky, ale je dôležité pochopiť, že ak sa v byte zbavíte starého odpadu, môžete priťahovať niečo nové a dobré.

Ideálny priestor

Po odstránení prebytku budete okamžite pociťovať určitú slobodu a istotu, že čoskoro bude niečo dobré. Naučili sme sa, ako sa v byte konečne zbaviť zbytočných odpadkov. Čo robiť, aby v živote prinieslo šťastie a šťastie? Je potrebné usporiadať správny obytný priestor, udržiavať poriadok a čistotu.

Po vytvorení priestoru okolo vás, ktorý bude pracovať pre vás - na nasýtenie pozitívnou energiou a prilákanie šťastia, môžete premýšľať o svojich vlastných túžbách. Ak chcete získať to, čo chcete a zlepšiť svoj život, môžete si nakresliť prianie pre Feng Shui, ktoré je umiestnené v byte. Pomôže to prilákať a dosiahnuť všetko, po čom túži iba vaša duša.