Ako sa vysporiadať s chybami postele, aby sa už neobjavovali

Nie pre nič za to, že veľa ľudových prísloví rešpektuje ploštice domácu celkom slušne. V skutočnosti je chyba malým, ale veľmi vážnym súperom. Ak sa v dome objavia títo „nájomníci“, ukázalo sa, že je veľmi, veľmi ťažké ich vyhnať. Malé, ale nepríjemné chyby môžu otráviť životy všetkých ľudí žijúcich v byte. Zbaviť sa bugov na vlastnú päsť je dosť ťažké, ale možné. Posteľné chyby sú jemné tvory a veľmi zle tolerujú teploty pod -17 stupňov, ako aj nad 45 rokov. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako sa zbaviť chýb, je nasledujúci spôsob: otvorte všetky okná v byte a nechajte na niekoľko hodín, alebo lepšie - na deň. Táto metóda je vhodná iba v mrazivej zime, keď mimo okna teplota klesne pod mínus dvadsať stupňov. Ak na ulici nie je teplo alebo nie je možné opustiť byt na jeden deň, existuje mnoho ďalších spôsobov. Skúsme teda prísť na to, ako sa zbaviť chýb v posteli.

Čo sú chyby

Začnime tým, že existujú bežné chyby a chyby v posteli. Je oveľa ťažšie zbaviť sa chýb v posteli, pretože si hniezdia do matracov, vankúšov a iných predmetov do spálne. Ak neviete, ako sa zbaviť chýb, sú nižšie uvedené tipy napísané len pre vás.

Metódy boja

Ak sa rozhodnete zbaviť sa ploštice domácej doma, mali by ste vedieť, že existujú dve metódy ničenia týchto stvorení: fyzické (stačí zabiť alebo vyhorieť)umyte ich a vysajte byt) a chemické metódy (vystavenie ploštice ploštice rôznymi pesticídmi). Fyzikálna metóda sa odporúča používať, iba ak z nejakého dôvodu nie je možné použiť chémiu (nemôžete opustiť byt, psa, malé dieťa atď.).

Na odstránenie domácich bugov je potrebné kúpiť špeciálny chemický prípravok. Ľudové liečivá tu nebudú fungovať, pretože ploštice rodné sú veľmi prispôsobivé ľahkému jedu a staré lieky už nefungujú. Z hľadiska ceny a kvality sú najvhodnejšie lieky ako Minap 22 alebo Effective Ultra. Ak chcete použiť niečo silnejšie, môžete si kúpiť rizikové lieky tretej triedy. Nepredávajú sa však v obchode, ale v špeciálnej organizácii, ktorá má licenciu. Najsilnejším a najznámejším liekom tretej triedy nebezpečnosti je Sichlor.

Pred začatím liečby je potrebné pripraviť apartmán. Oslobodte ju od ľudí a zvierat. Ryby v akváriách môžete jednoducho zakryť handrou. Skryte všetky príbory a rozložte spací povrch. Vykonajte mokré čistenie, aby sa jed nezmiešal s prachom a nezostal v dome dlhšie, ako je potrebné. Potom by ste mali liek opatrne striekať vo vode okolo bytu. Osobitná pozornosť by sa mala venovať soklovým doskám, rohom (najmä za chladničkami a kuchynskými skrinkami), dverám a vetracím mriežkam. Nezabudnite spracovať podlahu, aby nezostali chybyschopnosť dostať sa z ošetrených povrchov na iné miesta. Po spracovaní nechajte byt s otvorenými oknami niekoľko hodín (stačí tri až štyri). Po návrate vykonajte mokré čistenie, vysajte nábytok, prikrývky a vankúše na odstránenie vajíčok z ploštice domácej. Po troch až štyroch týždňoch zopakujte postup liečby bytu pomocou intexicídov. Ak je všetko urobené správne, potom by do mesiaca mali chyby z vášho života zmiznúť.