Ako sa môžete zbaviť konope a čo to je?

„Pihy, kanabis ... - aký je rozdiel!“ - zvolajte „miláčiky slnka“. Pre ženy je to jedna vec - problém, ktorý treba naliehavo odstrániť.

V staroveku boli tieto nahnedlé škvrny znamením neznalosti, a ak boli vlasy navyše červené, mohli ich v stávke spáliť.

Je dobré, že na dvore sa nachádza 21. storočie, storočie zmien a inovácií. Teraz je kanabis v móde. Všetky komplexy o pehách sa naopak odparili, práve teraz sa premieňajú na vrchol. Človek sa musí len pozrieť na hollywoodske hviezdy: Lindsay Lohan, Emma Watson, Lucy Liu, Kate Moss, Gisele Bundchen, mnohé z nich sú dokonca natreté červenou farbou a jej odtieňmi, aby zdôraznili tieto roztomilé škvrny.

Čo je to konope?

Toto je množstvo pigmentových škvŕn, ktoré sú zdedené. Pod vplyvom ultrafialového žiarenia sa javia zaoblené hnedasté farby. Sú absolútne neškodné. Väčšina kanabisov, samozrejme, s červenými krásami, ale majitelia rôznych farieb vlasov ich môžu tiež zdediť. A bližšie k 40 rokom sa objaví takmer každý.

Aký je rozdiel medzi pehami a konope? Pehy - jemnejšia možnosť, menej nápadná. Vyskytujú sa iba na jar av lete. Vo zvyšných obdobiach nie sú prakticky žiadne. S kanabisom sú veci komplikovanejšie. Sú viditeľné po celý rok. Iba v období jar-leto sa rozliali a stmavli natoľko, že sa vzhľad dramaticky zmenil. V tomto zmysle je to „najšťastnejšia“ ryšavka.

Môžu byť tieto vekové škvrny odstránené?

Ako sa zbaviťz kanabisu? Odpoveď je zmiešaná. Môžete sa ho zbaviť, ale na chvíľu. Hneď ako vyjde slnko, sú už tam. Hlavnou vecou je vykonávanie prevencie. Na nose pramení jar a začínajú sa objavovať prvé lúče slnka? Je čas začať vitamínovú diétu. Každý deň by ste mali konzumovať viac vitamínu C. Pomáha rýchlejšie obnovovať bunky a pokožka sa zase ľahšie zosvetlí.

V lete by sa mali nosiť klobúky so širokým okrajom. Spoľahlivo chránia pred slnkom a dávajú vám určité tajomstvo a originalitu. Pred každým vystavením slnku sa musí použiť opaľovací krém. Pomôže to nielen spomaliť vznik kanabisu, ale tiež zabráni predčasným vráskam.

Kozmetické a ľudové liečivá

Na rýchle odstránenie kanabisu budete potrebovať bieliace krémy a niektoré ľudové liečivá. Každá žena si môže zvoliť najvhodnejšiu možnosť.

Masky, infúzie, odreniny . Z masky najúčinnejšie: uhorka, maska ​​nasekanej petržlenovej listy. Ak nemáte čas na tieto akcie, môžete si jednoducho utrieť tvár citrónovou šťavou. Ak chcete dosiahnuť najlepší účinok, zmiešajte ho s medom. Šťava z uhoriek a infúzia semien je tiež veľmi účinná. Ďalším produktom proti delom je cibuľa. Utrite pokožku cibuľovou šťavou a po niekoľkých procedúrach získajte výsledok. Ale ak je pokožka príliš citlivá, buďte opatrní, môžu sa vyskytnúť alergie. Prípadne vyskúšajte infúziu púpavy.Kvety nalejte do pohára vriacej vody a nasaďte. Navlhčite vatový tampón infúziou a utrite tie časti kože, kde je najviac kanabisu.

Ak nie ste fanúšikmi starých babičiek, môžete uprednostniť zosvetľujúce krémy. Mali by obsahovať látky s bieliacim účinkom: citrón, petržlen, uhorka. Akromidový krém dobre pomáha, ale pri dlhodobom používaní sa neodporúča. Je lepšie nahradiť ho čističmi rastlinného pôvodu: petržlen, citrón, cibuľa, paradajky, ríbezle.

Ak sa vám zdá, že kvôli kanabisu máte nerovnomernú pleť, nie je potrebné okamžite sa obrátiť na kozmetológa, aby sa ich zbavil. Stačí použiť trochu tonálneho základu na tmavší odtieň pleti, tvár získa krásne, rovnomerné a svetlé opálenie. Neustále zosvetľujte vašu pokožku, pri dlhotrvajúcich bieliacich a mlecích procesoch to veľmi trpí a predčasne starne. Hlavným pravidlom pre majiteľov slnečných bozkov je vyhnúť sa jasnému ultrafialovému žiareniu a používať opaľovací krém. Nezabudnite, že vaša pokožka je veľmi citlivá a musíte si postupne zvyknúť na slnko.

Človek by nemal prijať žiadne zúfalé opatrenia, aby sa zbavil týchto vtipných roztomilých škvŕn. Pamätajte, že toto je genetická vlastnosť tela. A navždy sa zbavíte konope, žiaľ, nebudete mať úspech. Nepoužívajte pochybné lieky zakúpené na základe rady známej priateľky. Dúfajúc, že ​​získate oslnivý efekt bieleniaurobiť veľa ďalších problémov, aspoň alergie. Pozorne si prečítajte zloženie krémov a mastí, nemali by obsahovať zásady a kyseliny.

Ak ste vyskúšali všetky ľudové metódy a konope nezmizlo, dohodnite si stretnutie s kozmetička, určite vám pomôže. Najprv však stojí za zváženie, možno to vôbec nie je nevýhoda? V skutočnosti sa s každým desaťročím utekajúcich ľudí stáva stále menej. Buďte na tento vrchol hrdí. Mimochodom, mnoho mužov ako ženy majú tieto odvážne miesta. Veria, že konopushki dávajú dámskej tvári určité detinstvo a aroganciu. Hlavnou vecou je vybrať ten správny make-up a pihy urobia váš obrázok jedinečným. Pamätajte, že tieto „dary slnka“ symbolizujú mládež a do 40 rokov zmiznú samy.