Ako sa dokumenty odstránia na VK

Obsah

Dokumenty, ktoré sú v elektronickej forme av reálnom (na papieri), majú tendenciu byť veľmi dôležité, informatívne a vo všeobecnosti užitočné v určitom okamihu. A potom, za deň alebo dva alebo týždne, sa môžu zmeniť na zbytočné koše (opäť na digitálnu neslušnosť alebo odpadový papier) ako zbytočné.

Tento článok vám pomôže odstrániť všetky nepotrebné dokumenty z vášho osobného profilu VKontakte a tiež vám povie o niektorých nuantoch „recyklovania“ stiahnutých súborov.

Vymazáva sa

1. Prihláste sa na sociálnych sieťach v aplikácii Kontakty.

2. V hlavnej ponuke (zoznam na ľavej strane profilového obrázka) kliknite na časť „Dokumenty“.

Pozor!Ak sa sekcia „Dokumenty“ nezobrazí na hlavnej stránke VKontakte v zozname, otvorte „Moje nastavenia“ a kliknite na začiarkavacie políčko „Dokumenty“ na karte „Všeobecné“.

3. Na stránke http://vk.com/docs umiestnite kurzor myši nad pole stiahnutého súboru, ktorý chcete odstrániť. Potom kliknite na zobrazenú ikonu kríža.

Pozor!Pri odstraňovaní záznamu z pásky s priloženým súborom vo formáte DOC, TXT, DJVU zo stránky vo Vkontakte sa neutralizuje iba jeho text a stiahnutý súbor sa uloží do príslušnej časti. To znamená, že vymazaním položky nemôžete odstrániť prílohy.

Obnovenie odstráneného súboru

Ak ste omylom vymazali súbor, kliknutím na odkaz „Obnoviť“ v jeho poli sa vrátite na svoje miesto.

Pohodlný pobyt vo Vkontakte!