Ako rýchlo očistiť telo a schudnúť

Otázka očistenia tela s následným chudnutím sa týka najmä ženskej polovice ľudstva. Ale kým sa nerozbije hrom, ani jedna z dám sa nebude venovať sebe. Obzvlášť dôležitá je otázka očistenia tela a chudnutia v predvečer teplého obdobia alebo pred sviatkami. Začnete premýšľať aj o struske tela, keď sa začne pichať pečeň, sú problémy s kožou, vlasmi, bolesťami hlavy, nervový systém je narušený a človek sa cíti unavený a podráždený.

Ako očistiť telo a schudnúť, aby sa nepoškodilo vaše zdravie? Mnohí sa ponáhľajú od jedného extrému k druhému a snažia sa nájsť pre seba vhodnú stravu. Ale nie každý vie, že na to, aby sa skutočne schudla, je potrebné najskôr vyčistiť telo toxínov.

Tri kroky k štíhlej postave

Ukázalo sa, že existujú tri pravidlá, ktoré povedú k očisteniu tela a pomôžu stratiť ďalšie kilogramy. Je potrebné vyčistiť hrubé črevo, pečeň a zbaviť sa parazitov. A až potom si môžete zvoliť šetrnú stravu pre seba.


Pred diétou je potrebné telo očistiť tak, aby sa kila rýchlo a natrvalo zbavila ďalších kíl

Čistenie hrubého čreva

Klystír

Toto je najúčinnejší a najdostupnejší čistiaci prostriedok na črevá, ale po zákrokoch sa často vyskytuje zápcha. Preto predtým, ako začnete očistiť klystýrom, musíte zvážiť klady a zápory, pretože stále existuje veľa metód, pomocou ktorých môžete vyčistiťorganizmu z toxínov.

Metóda očistenia klystýrom podľa N. Semenovejje dosť náročným, ale účinným programom. Schéma je jednoduchá: na 2 týždne každé ráno a pred spaním musíte urobiť klystír.

Metóda čistenia podľa E. Schadilovanie je tak striktná, ale pokiaľ ide o chudnutie, dáva nepodstatné výsledky. Shchadilov navrhuje vyrobiť 11 klystírov. Schéma je nasledovná: 1., 5., 8., 10., 11. deň - 1 klystír, potom sa musí robiť každý deň po dobu 5 dní.

Mnohí podceňujú účinnosť klystýrov, pretože počas čistenia môžete stratiť až 15 kilogramov navyše. Pre väčšiu účinnosť pri čistení čriev musíte jesť ryby, huby a rastlinné potraviny.

Bran

Unikátny produkt obsahujúci vlákninu. Bran pomáha čistiť črevá toxínov a schudnúť.

Použitie otrúb na čistenie
Otruby by sa pred použitím mali zomlieť. Užívajte ich každý deň 3 krát za 15 minút. pred jedlom. Potrebujete vziať 2 lyžice. l. otruby, jesť a piť 1-2 pohármi vody. To je nevyhnutný predpoklad, v opačnom prípade nemôže dôjsť k strate hmotnosti.


Otruby nielen vyčistia vaše telo od toxínov, ale tiež vám poskytnú potrebné vitamíny

Nie je potrebných viac ako 30 g otrúb denne. Nadmerná konzumácia zdanlivo takéhoto zdravého jedla môže viesť k dysfunkcii čriev, nadúvaniu, plynatosti a hypovitaminóze, pretože všetky užitočné látky sa z čriev rýchlo odstránia spolu s toxínmi.

Kontraindikácie:

 • gastritída a vredžalúdok;
 • kolitída a enteritída;
 • exacerbácia chronických gastrointestinálnych chorôb.

Čistenie pečene

Čistenie pečene by sa malo začať až po vyčistení čriev, aby sa zabránilo absorpcii toxínov odstránených z pečene do krvi.

Proces čistenia

 1. Pred schudnutím, sú povolené 1 deň pred začiatkom čistenia pečene ľahké raňajky a obed o 13.00 hod. Po 14:00 sa odporúča piť iba vodu, aby sa nahromadilo dostatočné množstvo žlče.
 2. V predvečer musíte piť preháňadlo na bylinkách alebo urobiť klystír.
 3. Čistenie sa začína o 18:00. O 3 lyžice. zriedená voda 4 lyžice. l. síran horečnatý, rozdelený do 4 dávok a okamžite vypiť prvú časť.
 4. 20,00 - druhá časť.
 5. Od 20.00 hod. - zahrievanie pečene pomocou vyhrievacej podložky.
 6. O 9.30 hod. Sa pripraví čistiaca zmes: do 0,5 l nádoby sa zmieša 120 ml olivového oleja s grapefruitovou šťavou (3/4 lyžice) a vloží sa do vodného kúpeľa. Umiestnite zmes a vyhrievaciu podložku vedľa postele.
 7. ​​
 8. Príprava postele: dajte pod chrbát 2 vankúše a pod plachtu olejovú handričku.
 9. 22,00. Olejovú zmes pretrepte a vypite pri státí. Okamžite treba ísť do postele, na pečeň naniesť vyhrievaciu podložku a nepohybovať sa 20 minút. Prvé 2 hodiny nemôžete vstať. Potom môžete vstať, ísť na toaletu a ísť spať.
 10. 6,00 - tretia dávka síranu horečnatého.
 11. 8,00 - posledná dávka síranu horečnatého.

Postup nie je príliš zložitý, od 8,00 hod. Dôjde k aktívnej erupcii kameňovráno.

Počas čistenia pečene by sa mala dodržiavať vegetariánska strava.

Boj proti parazitom

Výskyt parazitov v ľudskom tele priamo súvisí s nesprávnym spôsobom života. Preto sa odporúča pravidelne vykonávať profylaxiu a zbaviť sa ich.


Alergická kožná vyrážka môže byť príznakom prítomnosti parazitov v tele

Metódy ničenia parazitov z V.A. Ivanchenko „Ruská trojica“
Parazitmi sa môžete zbaviť pomocou 3 bylín: horkého paliny, klinčekového prášku a obyčajného opálenia, ktoré by ste mali užiť do jedného týždňa. Pretože sú horké, odporúča sa pred požitím vložiť do želatínovej kapsuly, prehltnúť a zapiť vodou. Dávka pre 1 dávku obsahuje: 1 g mrznúceho, 200 ml paliny a 0,5 g klinčeka.

Ako správne zobrať „ruskú trojicu“. Schéma podľa dňa:

 • V prvej kapsule;
 • V druhom, ráno a počas obeda, 1 k.
 • Tretí aj do konca týždňa - 3-krát každý 1 k.

Pozor!Účinnosť čistiaceho procesu a procesu chudnutia závisí od vyváženej výživy, sebapoznania, starostlivosti o pokožku a každodenného cvičenia.

Toto nie je možné zastaviť, proces čistenia by mal pokračovať jeden alebo dva mesiace, v zanedbávaných prípadoch nie je vylúčený ani jeden rok.

Kontraindikácie, v ktorých je zakázané používať „ruskú trojicu“:

  74. tehotenstvo a laktácia;
 • ulcerózna a erozívna gastritída;
 • vysoký krvný tlak;
 • menštruácia.

Ak dodržiavate metódy čistenia a správne ich vykonávate, telo sa rýchlo prispôsobuje zmenám, metabolické procesy sa normalizujú, metabolizmus sa zlepšuje, postava sa vracia k normálnym a objavuje sa vysoká nálada, chcete žiť a realizovať všetky svoje sny.