Ako opustiť web Flirchi.ru

Flirchi je zoznamka. Raz, podľa recenzií, to bolo celkom dobré, ale na nejakú dobu sa vyplatilo, teraz za každé 2 týždne prístupu do databázy potenciálnych partnerov musíte zaplatiť 250 rubľov. Čo samozrejme nie je také zaujímavé ako predtým a mnoho používateľov sa rozhodlo účty odstrániť.

Správa webu sa potom zjavne rozhodla, že v boji o počet používateľov sa dá urobiť všetko, a začala používať „sivú“ metódu propagácie a posielala listy ľuďom, ktorí nie sú zaregistrovaní v zdroji, s obsahom: „Niekto vám zanechal odkaz na Flirchi. “ A ak nešťastný používateľ nasleduje odkaz v e-maile, bude jednoducho ohromený zbytočným spamom s ponukami na súkromný rozhovor s osobami, ktoré mu nie sú známe.

Nie je prekvapujúce, že internet sa doslova hemží ľuďmi, ktorí sa chcú naučiť opúšťať flirchi.ru

Spôsoby, ako odstrániť profil

Vymazať svoj profil na Flirchi, napodiv, možno vykonať rôznymi spôsobmi.

Prvý z nich je úradný. Môžete sa sťažovať na správu stránok. Mnoho ľudí dostalo po tomto jednoduchom kroku upozornenie, že ich profil bol odstránený. Ale dá sa tomu veriť?

Ďalšia možnosť je trochu sprisahacia. Odporúča sa odstrániť adresu poštovej schránky v nastaveniach profilu a zadať novú inú adresu. Prirodzene, listy prestanú prichádzať na starú adresu a nemali v úmysle používať novú poštovú schránku. A nastavenia webu vám umožňujú zadať všeobecne vymyslenú adresu.
Tretí spôsob - cez profil - nastavenia, ak existujú"Ak chcete svoj profil odstrániť, kliknite sem." Ak chcete opustiť webovú stránku Flirchi, postupujte podľa pokynov.

Hlavná vec je ostražitosť!

Bohužiaľ, čiastočne v takom širokom rozsahu tohto spamu na vine sú samotní užívatelia.

Nepísané pravidlá bezpečnosti internetu tvrdia, že je prísne zakázané otvárať listy od neznámych odosielateľov alebo s temnými témami. Ak sa v prichádzajúcich správach objaví list od spoločnosti Flirchi, stačí ho otvoriť. Ešte lepšie - okamžite odstrániť alebo presunúť na spam, súčasne a byť očami v prichádzajúcich už nebude.

Ak je list otvorený a klikne na odkaz, správu, ktorú niekto z Flirchi údajne poslal používateľovi, nemožno prečítať bez registrácie. Po kliknutí na odkaz z listu sa používateľ dostane na uvítaciu stránku, na ktorej je položka „Začať chatovať“. Stačí naň nekliknúť, zatvoriť web a odstrániť písmená v priečinku Spam, ktorý slúži na ochranu nervov používateľa pred nepríjemnými odosielateľmi odpadu.

Zoznamka je riskantné miesto, kde by ste predovšetkým nemali zdieľať osobné informácie a iné súbory. obrázky a videá. Je potrebné pamätať na to, že import údajov z profilu poštovej schránky, ako aj všetkých s ním súvisiacich (Odnoklassniki, Contact a ďalšie sociálne siete), sa najčastejšie vykonáva na takýchto stránkach pre ľahkú komunikáciu automaticky,preto je lepšie ísť vôbec a nestláčať žiadne iné tlačidlá ako „Zavrieť“. Odstránenie týchto údajov bude potom veľmi ťažké, oveľa vhodnejšia je prevencia.