Ako omladiť pokožku krku?

Ako často zabúdame na starostlivosť o tvár, ruky, nohy a telo, že krk tiež potrebuje starostlivosť. Málokto vie, že práve táto časť tela je náchylná na predčasné starnutie viac ako čokoľvek iné.

Prečo sa to deje? Ide o to, že vo vrstvách povrchovej pokožky krku nie je prakticky žiadna tuková vrstva. Preto epitel krku stráca vodu rýchlejšie. Okrem toho krčné svaly rýchlo strácajú svoj tón, pretože táto časť tela je zriedka vystavená určitému vážnemu stresu. Pokožka tu rýchlo stráca vlhkosť, okamžite sa napína, stráca elasticitu a nie je nikto, kto by ju „chránil“, pretože tu nie je vrstva tuku!

Krk zvyčajne starne systematicky od veku okolo dvadsiatich piatich rokov. Ako vidíte, súdiac podľa rozsahu celého organizmu, je veľmi skoro! Preto by ste sa mali starostlivo a pravidelne starať o túto časť tela.

Aké výrobky starostlivosti by som si mal vybrať?

Samozrejme, mali by ste začať so správnym výberom tých fondov, ktoré predĺžia mládež a vrátia sa k svojej bývalej príťažlivosti. V súčasnosti nie je ich nedostatok, môžete použiť ľudové metódy a použiť najmodernejšie technológie.

Osvedčenými metódami by sa mala začať náležitá starostlivosť, najmä ak svaly krku začali strácať elasticitu iba nedávno. V tomto prípade sa odporúča nielen časté navlhčenie pokožky, ale aj jej odlupovanie. Rôzne šupky a iné výrobky pomôžu obnoviť pokožkuintegument, odlupujte horné vrstvy epidermy, ktoré sú už mŕtve.

V tomto prípade by ste mali pamätať na to, že pred vykonaním akýchkoľvek závažných krokov by ste sa mali poradiť s odborníkom, ktorý určite odporučí nástroj, ktorý je ideálny pre určitý typ pleti.

V niektorých prípadoch je zrejmé, že od jednoduchých masiek a krovín nemožno upustiť. V tomto prípade sa o hlbokú hydratáciu postará laserová biorevitalizácia. Táto technika umožňuje aplikáciu kyseliny hyalurónovej do hlbších vrstiev kože bez injekcie.

Odporúčame vám prečítať si:

Ako sa zbaviť vrások na tvári?

Ide o pokrokovú technológiu, ktorá poskytuje maximálny účinok bez mechanického poškodenia pokožky. Je pozoruhodné, že tento postup nemá žiadne vedľajšie účinky, odporúča sa každému, kto sa rozhodol zbaviť sa ochabnutej pokožky na krku, čo znamená, že neexistujú žiadne závažné kontraindikácie pre jeho použitie. Toto je univerzálny postup pre tých, ktorí sa chcú stať mladšími a krajšími.

Nikto nenamieta proti tomu, aby sa o pleť krku malo starať už od mladosti, a tejto starostlivosti by sa mala venovať pozornosť. V určitom veku však „štandardná“ starostlivosť už nepomáha vyrovnať sa so zmenami súvisiacimi s vekom. V tomto prípade sa oplatí použiť niečo zásadnejšie. Poprední kozmetológovia na svete uznali, že prípravky kyseliny hyalurónovej dokonale zvládajú poklesnutú pokožku, eliminujú zmeny súvisiace s vekom a podporujú omladenie.