Ako odstrániť známku v Odnoklassniki

Obsah

Hodnotenie „vynikajúce“ alebo dokonca „päť s plusom“ podľa fotografií priateľov v Odnoklassniki sa považuje za pravidlo dobrej formy alebo, ak sa vám páči, za dobrú tradíciu. Sympatie, či už sú priateľské, srdečné, majú skutočne právo prejaviť sa nielen konverzáciou a emotikónmi.

Ako však viete, v dobrej dávke medu bude vždy miesto pre mušku v masti alebo niečo horšie. Niekto vezme a facku „dva“, „tri“. A možno tých „päť“, ale kto? Napríklad, tu, kde ste žili, ste boli so svojou priateľkou, manželkou a tu ste ... Luxusná blondínka v bikinách s vami sympatizuje hneď, ako to bude možné: vyrezáva „päť“ v profile a všetky fotografie. Veľkolepé, samozrejme, ale trápne.

Nuž, ak druhá polovica chápe, že sa jedná o zlý spamový bot, prichádza na vás. A ak nie? Všetko je preč - ak si, prosím, pane, vysvetlite to. Avšak v ženskej polovici používateľov môžu také situácie nastať (nanešťastie ich chlapci začnú hodnotiť nesprávnym vzhľadom).

Stručne povedané, je lepšie odstrániť takéto známky v Odnoklassniki. Neviete ako? Postupujte podľa tohto sprievodcu a všetko bude „OK“ (samozrejme, dot ru). Nikto vás nebude obliekať do bludných vzťahov a vzhľad vašej osobnej stránky bude primeraný, slušný.

Odinštalovanie na PC

Metóda č. 1

Ak chcete odstrániť hodnotenie „horúce“ (na fotografii ste videli zbytočné „hodnotenie“), postupujte takto:

1. Prejdite do časti Hodnotenia.

2. Bv bloku „Fotografia“ umiestnite kurzor trochu doprava od hodnotenia (v pravom hornom rohu).

3. Kliknite na zobrazený „vták“. V rozbaľovacej ponuke kliknite na položku Odstrániť hodnotenie.

Metóda č. 2

Ak sa rozhodnete dôkladne „upraviť“ známky, musíte urobiť toto:

1. Otvorte fotografiu.

2. Na paneli pod obrázkom umiestnite kurzor myši na ikonu s celkovým počtom hodnotení. (Nezamieňajte si ich s páči sa mi!).

3. Na paneli s avatarmi „odhadcov“ - používateľov, ktorí vám udelili známky - kliknite na odkaz „Všetko“.

4. Presuňte kurzor do pravého horného rohu bloku používateľa a jeho hodnotenie, ktoré chcete odstrániť. Kliknite na krížik.

Rady! Značku je možné obnoviť, ak hneď po vymazaní kliknite na možnosť „Zrušiť“ v bloku. Ak si neželáte, aby používateľ v budúcnosti vyhodnotil vaše fotografie, kliknite na políčko „začiarknutie“ v nastavení „blokovanie hodnotenia“.

Vymazanie hodnotení na telefóne

1. Klepnite na ikonu Odnoklassniki na paneli profilu.

2. Na ľavom paneli otvorte časť „Hodnotenia“.

3. Na pravej strane fotografie s hodnotením kliknite na označenie „tri bodky“.

4. Dotykom prstu aktivujte možnosť „Vymazať hodnotenie“.

5. V dodatočnej žiadosti potvrďte akciu.

​​

Kladné hodnotenie a samozrejme príjemné rozhovory na ok.ru!