Ako odstrániť žalúdok doma a zlepšiť tvar?

Mnoho mužov a žien by chcelo mať ploché a napnuté brucho. Väčšina z nich, žiaľ, začína robiť kroky a zistí, že to nie je také jednoduché. Hlavnou vecou nie je vzdať sa na polceste, ale priblížiť sa k riešeniu problému z niekoľkých strán.

silové cvičenia

Prvá rada, ktorá sa zvyčajne poskytuje tým, ktorí sa chcú zbaviť brucha doma, je prečerpanie tlače. A to je dobrá rada v počiatočnej fáze. Ale ani kocky tlače nebudú viditeľné, ak bude mať nadbytočný tuk. Sila cvičenie vám pomôže sprísniť a posilniť svoje brušné svaly. Je to krok vpred, ale to nestačí.

Aeróbne cvičenie

Aeróbne cvičenie pomôže spáliť nadbytočný tuk a načrtnúť športovú tlač. To znamená beh, aerobik - rýchle aktívne pohyby, ktoré urýchľujú spaľovanie kalórií a vytrvalosť, zvyšujú kapacitu pľúc a posilňujú srdcový sval. Pre niektorých bude beh stačiť na dosiahnutie krásneho štíhleho pásu, ale pre iných to nebude.

Stiahnutie

Skúste urobiť cvičenie jogy, aby ste stiahli brucho. Pomáha masírovať vnútorné orgány, zlepšuje krvný obeh v bruchu. Cvičenie sa vykonáva iba na lačný žalúdok! Šírku ramien oddeľte od chodidiel. Vydýchnite a zadržte dych. Ľahko sa nakloňte dopredu s rukami na bokoch a pritom držte chrbát rovno. Vytiahnite si žalúdok a zostaňte v tejto polohe tak dlho, ako je to možné. Uvoľnite svaly brucha a až potom pokojne vydýchnite. Vykonajte 1-2časy.
Môžete tiež urobiť rýchle abdominálne sťahy. Zažite rýchly výdych, nasaďte si žalúdok. Držte dych, niekoľkokrát ho zatlačte dopredu a zasuňte ho znova. Pri svalovej relaxácii sa nadýchnite.

Voda

Vypite viac vody. Zdalo by sa, že moderný človek používa veľa tekutín - čaj, káva, sóda, alkoholické nápoje atď. Populárne a bežné nápoje však často obsahujú kofeín, čo vedie k dehydratácii. Kvapalina v nápojoch a polievkach navyše nie je absorbovaná ako čistá voda alebo voda zo zeleniny a ovocia.
Telo vníma túto situáciu ako stres a začína zadržiavať tekutinu. Výsledkom je ochabnutý žalúdok a celulitída. Začnite piť aspoň pár pohárov čistej vody denne, znížte množstvo čaju a kávy - pomôže to zabrániť zadržiavaniu tekutín a odstránite toxíny a toxíny.

Správna výživa

Jedzte viac čerstvých potravín. Tí, ktorí chcú schudnúť alebo sa zbaviť ochabnutého brucha, sa často stretávajú v časopisoch, aby odmietli vyprážané jedlá, ale neberú ich vážne, ale márne. Čím viac budete jesť čerstvú zeleninu a ovocie a menej tepelne ošetrené jedlo, tým skôr budete stavať.

Faktom je, že tepelné spracovanie vedie k rozkladu komplexných molekúl vo výrobkoch a ich premene na jednoduché, ľahko stráviteľné (a túto prácu vykonávajú surové potravinové slín a žalúdočné šťavy). To znamená, že živiny sa vstrebávajú v tele, aj keď je už človek plný a momentálne ich nepotrebuje. Ich prebytokuložené vo forme toxínov a nadbytočného tukového tkaniva. Preto ľudia s dobrou chuťou často zhubnú.

Naopak, surová zelenina a ovocie nebudú absorbované v črevách, ak bude osoba plná. Len opúšťajú telo. Je to mechanizmus samoregulácie.