Ako odstrániť viac tweetov na Twitteri?

Každý užívateľ Twitteru na sociálnej sieti (Twitter) aspoň raz, ale konfrontovaný s úlohou - odstrániť niekoľko tweetov naraz; alebo dokonca nie niekoľko, ale všetkých 20,30, 50 ... 100. Vymazanie pásky z niekoľkých záznamov je samozrejme maličkosť. Jedno kliknutie, druhé hotovo. Po minúte alebo dvoch, akoby na Twitteri nebolo nič.

Čo robiť, ak to poviem, so zvýšeným objemom informácií? Keď pri výbuchu emócií zhromaždili najrôznejšie druhy sladkostí, naložili najrôznejšie fotografie a nezabudli na správy, a potom si uvedomili, že to všetko je úplný zmysel a hlúposť. Áno neskoro! A ľudia na stránke „visia“: zvedaví, čítajú. Ako zastaviť twittering večeru?

Okamžite stojí za zmienku, že tu nie je možné vykonať automatizáciu. A každý, kto vie, koľko hodín, dní a nocí musíte položky na Twitteri manuálne odstrániť. Je desivé premýšľať o tom ...

Pozrime sa na online služby, ktoré pomáhajú odstrániť všetky „zlé veci“ z vášho účtu naraz - bez zbytočného plytvania drahocenným časom a úsilím.

TwitWipe

1. Prejdite na Twitter pomocou svojho používateľského mena /hesla.

2. Otvorte v prehliadači novú kartu.

3. Do panela s adresou napíšte twitwipe.com a stlačte kláves Enter.

4. V rozbaľovacej ponuke „Select Language“ zvoľte „Russian“.

5. Kliknite na tlačidlo „Štart“ (v anglickej verzii rozhrania - Začíname). Nachádza sa na pravej strane obrázka loga TwitWipe.

6. Do poľa „Vaša odpoveď“ zadajte captcha (slová a čísla zobrazené na obrázku). A potomKliknite na tlačidlo Pokračovať.

7. Otvorte prístup k službe na svojom Twitterovom účte (inak nebude vymazanie tweetu neúspešné). Kliknite na „Prihlásiť sa“.

8. Počkajte chvíľu, kým prejdete na webovú stránku TwitWipe.

9. Služba vás požiada o potvrdenie čistenia pásky. Predtým, ako vymažete všetky tweety, dôkladne zvážte, či sa oplatí uskutočniť túto udalosť. Ak sa stále rozhodnete, kliknite myšou na červené tlačidlo „Áno!“.

10. „Čistenie“ vykonané spoločnosťou TwitWipe môže byť kedykoľvek pozastavené stlačením tlačidla „Pauza“.

11. Na konci vymazania (indikátor priebehu sa úplne zmení na zelenú), ukončite službu stlačením tlačidla „Exit“.

Teraz je váš profil Twitter čistý a svieži - rovnako ako v prvých dňoch po registrácii.

Odstránenie viacerých tweetov

1. Otvorte webovú stránku - delete.twitlan.com v prehliadači.

2. Pod názvom služby kliknite na odkaz „Prihlásiť sa pomocou Twitteru“ (zelené tlačidlo).

3. Sledujte nás na Twitteri. Na základe žiadosti (môže Zmazať Twitlan otvoriť prístup k vašej osobnej stránke), zadajte používateľské meno /heslo svojho účtu na sociálnej sieti. Kliknite na „Prihlásiť sa“.

4. Po povolení sa stránka aplikácie znova zobrazí na karte. V rozbaľovacej ponuke nastavte, koľko tweetov chcete odstrániť (napríklad 101 - 150 Tweetov).

5. Na začatie čistenia informačnej pásky kliknite na tlačidlo „Odstrániť Tweety“.

6. Zatvorte všetky karty a vymažte vyrovnávaciu pamäť v prehliadači. Prihláste sa na Twitter znova - nebudú žiadne tweety (pokiaľ ste to urobili)všetko je v poriadku).

Iné aplikácie a služby

Zoznam TenderWipe a Delete Multiple samozrejme nie je zoznam „čistiacich prostriedkov“ Twitteru obmedzený, existujú aj ďalšie softvérové ​​riešenia.

TweetEraser

Pokročilá služba so spoľahlivým súborom užitočných nastavení. Okrem mazania tweety môže tiež:

  • odstraňovanie súkromných správ;
  • vymazať profil podľa špecifikovaných značiek hash a odkazov, stanoveného času.

DLTTR - Deleter

Aplikácia pre smartfóny (iPhone a Android). K dispozícii v službách Google Play a AppStore. Ničí tweety v akomkoľvek množstve, a čo je najdôležitejšie, zadarmo.

​​

Nech je vo vašom účte vždy, iba užitočné tweety. Užite si používanie sociálnej siete.