Ako odstrániť uložený fotoalbum na VK

Je zriedkavé, že keď hodí alebo ešte horšie, napáli albumy fotografiami, zbierkami kariet, ilustráciami. Okamžité dni minulého života, umenie, ktoré sa mi páčilo, sú stále spomienkou, skúsenými emóciami, pocitmi. Sú k srdcu i duši milí.

Deje sa to však v reálnom živote, vyjadrené v internetovom dialekte, offline. Ale v sociálnej sieti Vkontakte je odstránený fotoalbum pomerne bežný jav. Už vás nebaví premýšľať o galériách, ktoré ma kedysi potešili, chcem urobiť úplne nový výber s rovnakou témou, ale iba „od nuly“, ale aké otázky. Niekoľko kliknutí a to je všetko - na stránke už nie je žiadny obsah balastu. Áno, táto úloha je vyriešená tak rýchlo (bez preháňania!), Ale ak používateľ vie, ako odstrániť album /albumy z jeho profilu vo VK.

Ešte nemáte túto zručnosť? Nezúfajte! Tento článok vám pomôže nájsť. A potom zostavíte fotografiu hneď, ako budete chcieť.

Štandardný postup vymazania

1. Na hlavnej stránke vášho profilu VKontakte v zvislej ponuke kliknite na časť „Moje fotografie“.

2. Umiestnite kurzor myši na pravý horný roh miniatúry fotoalbumu, ktorého sa chcete zbaviť. (Môže to byť prázdny album, bez ohľadu na to.)

3. Pod kurzorom sa objaví ikona „Ceruzka“, kliknite na ňu.

4. Na karte úprav pod miniatúrou kliknite na funkciu „Odstrániť album“.

5. V ďalšej žiadosti o systém potvrďte svoj úmysel galériu odstrániť: kliknite"Delete".

Automatické odstraňovanie albumov

„Fotografie z mojej stránky“, „Fotografie so mnou“ - albumy predvolene uložené v systéme. Vytvárajú sa, keď vytvoríte avatar alebo odovzdáte obrázky do svojho profilu v prípade, že neexistujú žiadne ďalšie galérie používateľov. Nemožno ich upravovať a mazať spôsobom opísaným vo vyššie uvedených pokynoch. Môžete to však vymazať tak, že selektívne odstránite všetky dostupné fotografie.

1. Prejdite do časti „Moje fotografie“.

2. Kliknite ľavým tlačidlom myši na miniatúru albumu.

3. V otvorenej galérii vyberte fotografiu. A potom vo vertikálnej ponuke pod profilovým obrázkom kliknite na položku Odstrániť.

Opakujte kroky 2 a 3, až kým nezmiznú všetky fotografie.

Môžem album obnoviť?

Obnovenie odstránených albumov nie je vo funkcii profilu zabezpečené. Jednotlivé fotografie môžete vrátiť iba vtedy, ak na neaktualizovanej stránke okamžite kliknete na tlačidlo „Obnoviť“.

Stále však existuje šanca vidieť zmiznuté obrázky. Pokúste sa o ich oživenie: Preto sa často robia spoločné fotografie počas dovolenky, piknik.

2. Ak bol album nedávno odstránený, skontrolujte vyrovnávaciu pamäť prehliadača. Ukladá všetok obsah webových stránok vrátane obrázkov.

Zvážte postup „sťahovania“ fotografií z vyrovnávacej pamäte pomocou príkladu obľúbenéhoPrehliadač Firefox:

  • do panela s adresou napíšte - about: cache? Device = disk
  • stlačte Enter;
  • na informačnej stránke kliknite na odkaz „Zoznam záznamov v pamäti cache“;
  • prehľadávať zoznam odkazov, vyhľadať a otvoriť VK;
  • znovu aktivujte webovú adresu v časti „Informácie o vstupe do Cashe“;
  • , ak budete mať šťastie, otvorí sa požadovaný obrázok alebo fotografia;
  • vytvorte snímku obrazovky alebo uložte položku ako webovú stránku do počítača a skopírujte súbor z priečinka _files.


Pozor!Ak sa otvorí iný obrázok (ktorý nepotrebujete) alebo kód, skripty, skúste vyhľadať ďalšie odkazy z vyrovnávacej pamäte.

3. Vyhľadávací nástroj Google vytvára kópie navštívených webových stránok vrátane osobných profilov spoločnosti VKontakte. Môžu obsahovať fotografie a obrázky omylom odstránené (samozrejme za predpokladu, že kópia bola vytvorená pred odstránením albumu).

Ak chcete otvoriť uloženú kópiu v prehliadači, postupujte takto:

  • do vyhľadávacieho poľa Google zadajte adresu svojej stránky;
  • v SERP, vedľa odkazu na váš osobný profil, kliknite na ikonu „trojuholník zhora nadol“;
  • kliknite na „Uložená kópia“.

4. Skontrolujte archívy fotografií uložené v počítači, v nich sú uložené disky DVD, flash disky, prípadne stratené fotografie.

5. Obráťte sa na technickú podporu spoločnosti Vkontakte a obnovte album. Je možné, že obrázky sú stále uložené na serveri sociálnych sietí.

Nechajte nájsť všetky svoje fotografie a obrázky! Veľa šťastia