Ako odstrániť účet Apple ID?

Používateľský účet v službe Apple Apple iTunes alebo, jednoducho povedané, Apple ID, otvára majiteľovi veľké príležitosti na stiahnutie rôznych obsahov v rozsahu iTunes Store. Vrátane zadarmo! Napriek tomu sa niektorí držitelia preukazu totožnosti z čisto osobných dôvodov napriek všetkým týmto výhodám rozhodnú ho odstrániť.

Na prvý pohľad je ľahkou úlohou odstrániť identifikátor a to je všetko. V skutočnosti je však potrebné trochu viac úsilia, pretože na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Apple alebo v aplikácii iTunes nie je žiadne špeciálne tlačidlo ničiace účet. Elektronické impérium „jablka“ sa nechce ľahko rozdeľovať so svojimi používateľmi. Preto musíte tvrdo pracovať, aby ste sa na váš účet mohli rozlúčiť.

Existujú dva spôsoby, ako odstrániť Apple ID - vyberte si, ktorý z nich je pre vás najlepší.

Metóda číslo 1: kontaktujte službu technickej podpory

Z toho vyplýva, že by ste mali požiadať o odstránenie ID v technickej podpore spoločnosti Apple. Po odoslaní listu nemusí zo systému zmiznúť okamžite, v rovnakú hodinu alebo deň, ale stále existuje záruka, že sa tak stane určite. Aspoň pri registrácii nového nebude starý identifikátor Apple predstavovať nepríjemné prekvapenia zo série „používateľ s takýmito údajmi je už zaregistrovaný“.

Začnime teda!

1. Príprava odvolania.
Možno najkonkrétnejší moment, pretože žiadosť sa musí vyplniť výlučne v angličtine. Ale nebojte sa: neznalosť „angličtiny“ v tomto prípade nie jeprekážkou.

Možná verzia listu v ruskom jazyku môže vyzerať takto:
„Dobrý deň, technická podpora spoločnosti Apple! V júni 2013 (približný dátum registrácie účtu) som sa stal vlastníkom Apple ID (vaša e-mailová adresa uvedená pri registrácii). Vzhľadom na okolnosti sa musím vzdať. Chápem, že po odstránení môjho preukazu nebudem môcť používať služby spoločnosti Apple, ak sa vyžaduje autorizácia, a že všetky peniaze, ktoré som vynašiel na nákup hier, aplikácií a iného obsahu, sa nevracajú. Prosím, vymažte moje Apple ID (emailová adresa vášho účtu). “

Teraz musí byť preložený do angličtiny. Ak máte prekladateľa priateľov, ktorý to môže urobiť zadarmo, „starým priateľstvom“, kontaktujte ho. Ak nie, Google Translate vám pomôže. A nebojte sa, že kamaráti spoločnosti Apple si budú musieť prečítať strojový preklad - hlavný bod v texte zostane.

Ak chcete používať elektronický prekladateľ, postupujte takto:

  • skopírujte šablónu listu a vložte ju do ľubovoľného textového editora (Word, AkelPad, Windows Notepad);
  • upravte šablónu: odstráňte vysvetlenia v zátvorkách a namiesto toho vložte svoje osobné údaje (dátum a e-mail);
  • otvorte stránku translate.google.com v prehliadači vášho iPhone alebo PC;
  • skopírujte upravený text listu a vložte ho do ľavého panela elektronického prekladača. V hornej časti kliknite na kartu Ruský;
  • Na pravej table sa zobrazí preklad listu. Ak sa tak nestane, kliknite na „anglický“ nad prázdnym formulárom,kde by sa mal preklad zobraziť, a potom kliknite na tlačidlo „Preložiť“;
  • skopíruje preložený text a uloží ho do textového súboru.

2. Vyplnenie tlačiva.
Choďte do kancelárie. Webové stránky spoločnosti Apple a kliknite na časť „Podpora“ v hornej horizontálnej ponuke. Prejdite na stránku, ktorá sa otvorí, a nájdite odkaz Kontaktujte nás v pravom dolnom rohu. Kliknite naň ľavým tlačidlom myši. Potom v stĺpci úplne vpravo v časti „Spätná väzba“ kliknite na odkaz „Podporná spätná väzba“. Otvorí sa formulár na odoslanie listu technickej podpore.

Ak chcete požiadať o odstránenie ID, môžete použiť nielen mobilné zariadenie (iPhone, iPad), ale aj osobný počítač. Hlavná vec je mať stabilné pripojenie k internetu. Úspech vášho podniku závisí od správneho vyplnenia polí formulára - to znamená, že bude možné Apple ID odstrániť alebo nie. Preto sa neponáhľajte a buďte veľmi opatrní.

Pozor!Polia označené značkou „POTREBNÉ“ sú povinné. Bez nich nebude zasielanie listu fungovať.

„Meno /Priezvisko:“ je vaše meno a priezvisko. Tieto údaje zadajte rovnakým spôsobom ako vo vašom účte.

„Tematická oblasť:“ - predmet listu. Kliknite na malú šípku umiestnenú na ľavej strane poľa. Z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť How-to & amp; Riešenie problémov ... “čo znamená„ riešenie problémov “.

„E-mailová adresa:“ je poštová schránka. V žiadnom prípade by ste nemali uvádzať iný, fiktívny alebo niekoho iného e-mail! Do poľa zadajte názov poštovej schránky, do ktorej je zaregistrovaný Apple ID;

„Predmet:“ - názov listu. Malo by to symbolizovaťúčel vašej správy a, samozrejme, v angličtine. Napríklad: „Odstrániť moje Apple ID“ alebo „Chcem odstrániť ....“ (Chcem odstrániť ...) atď.

„Komentáre“ - pripomienky. Do tohto poľa prilepte text odvolania pripraveného v preklade Google.

Po vyplnení formulára znova skontrolujte všetky údaje. Ak neexistujú žiadne chyby, neváhajte odoslať svoj prejav vôle - kliknite na tlačidlo „Odoslať návrh“. Po 5 až 15 dňoch alebo možno skôr sa na e-mail uvedený v účte odošle e-mail s odkazom na potvrdenie odstránenia ID. Prejdite sa a váš identifikátor zmizne.

Metóda č. 2: „Zmrazenie“ účtu zmenou osobných údajov

Toto rozhodnutie je nenahraditeľné, ak je naliehavo potrebné vytvoriť nový účet s údajmi z predchádzajúceho ID aplikácie. V dôsledku akcií opísaných nižšie účet v skutočnosti nie je odstránený zo systému, ale stráca iba vlastníctvo vlastníka.

1. Spustite aplikáciu iTunes, choďte do iTunes Store a prihláste sa (tlačidlo „Prihlásiť sa“).

2. Kliknite na meno svojho ID (e-mail sa zobrazí na stránke možnosti prihlásenia).

3. Z ponuky vyberte „Account“.

4. Na stránke „Informácie o účte“ musíte odstrániť svoje údaje a vyplniť fiktívne údaje (okrem e-mailu!).

Ak plánujete používať rovnakú poštovú schránku v službách Apple, vymeňte ju za inú, ktorá patrí vám. V opačnom prípade nebude možné potvrdiť vykonané zmeny. List s odkazom na identifikáciu sa niekde stane neznámym, tj do falošnej (falošnej) poštovej schránky.

​​

Naproti každému stĺpcunachádza sa voľba „Upraviť“, aktivujte ju ľavým tlačidlom myši, aby ste vymazali a zmenili údaje. V časti „Informácie o platbe:“ vyberte možnosť „Žiadne“ (nepoužíva sa žiadny z navrhovaných spôsobov platby). Po úprave kliknite na „Hotovo“. Prihláste sa do systému pod novým („falošným“) ID a potvrďte ho e-mailom (vaše druhé pole).

Teraz môžete zaregistrovať nové Apple ID s údajmi, ktoré boli použité v starom účte (e-mail, banková karta, meno a priezvisko). Alebo úplne zabudnite na identifikátor.

Úspešné odstránenie, milý čitateľ!