Ako odstrániť svoju stránku v Odnoklassniki?

Vymazanie osobnej stránky na sociálnej sieti Odnoklassniki - postup je rýchly a jednoduchý - vykonáva sa iba niekoľkými kliknutiami myši. Hlavná vec je vedieť, na čo, ako a kde kliknúť. Aj keď nemáte znalosti v oblasti počítačov a práve začínate študovať internet - je to v poriadku, toto nie je prekážkou. Tieto pokyny v jasnej a prístupnej forme vám povedia, ako odstrániť stránku v Odnoklassniki - úplne a úplne. Aké kroky by sa mali podniknúť, ak sa útočníkom podarilo zablokovať prístup k účtu.

Začnime teda - od jednoduchých až po zložitejšie situácie.

Odstránenie osobnej stránky

1. Prejdite do svojho ok.ru profilu (zadajte svoje užívateľské meno a heslo).
2. Pomocou kolieska myši posúvajte hlavnú stránku nadol, aby sa na monitore zobrazila ponuka stránok (časti „Moja stránka“, „Skupiny“ atď.)

3 V stĺpci úplne vpravo (prvý odsek „Mobilná verzia“) kliknite na „Predpisy“.
4. Znova posuňte stránku nadol a kliknite na odkaz „Zrušiť služby“.

5. V zobrazenom okne uveďte dôvod, pre ktorý ste sa rozhodli natrvalo odstrániť stránku v Odnoklassniki. Začiarknite políčko vedľa jednej z navrhovaných možností (napríklad „Už nechcem používať sociálne siete“).
6. Do príslušného poľa zadajte heslo pre účet.
7. Ak chcete stránku odstrániť, kliknite na tlačidlo „Odstrániť natrvalo“.

Pozor!Pred aktiváciou funkcie vymazania znova zvážte svoje kroky - oplatí sa opustiť účetalebo nie. Všetok dostupný obsah (fotografie, videá, zvukové stopy), ako aj údaje (korešpondencia, hodnotenie, komentáre), ktoré sú k dispozícii, budú zničené. Odstránenú stránku v Odnoklassniki navyše nemôžete obnoviť. Budeme musieť vytvoriť novú, hovoria „od nuly“.

8. Potom sa pokúste vrátiť na svoju stránku. Ak sa všetko urobilo správne a správcovskému systému Odnoklassniki sa podarilo správne odstrániť váš osobný profil, na obrazovke sa objaví správa, že takýto účet neexistuje. Čo sa v zásade muselo urobiť.

Čo keď vírus Odnoklassniki zablokuje?

V žiadnom prípade sa nepokúšajte odstrániť účet, založte si nový. A ešte viac, posielajte peniaze počítačovým darebákom, aby ste dostali odomykací kód. Tento problém sa dá a mal by sa vyriešiť iným spôsobom: počítač je infikovaný - je potrebné vírus odstrániť.

1. Stiahnite si jeden z doplnkových antivírusových programov (podľa vášho výberu) z webových stránok vývojára:

  • Dr.Web CureIt;
  • Nástroj na odstránenie vírusov spoločnosti Kaspersky;
  • Malwarebytes anti-malware (bezplatná verzia zadarmo).

2. Váš hlavný antivírus určite zaútočil na útok. Vypnite internet, zatvorte všetky aplikácie a spustite obslužný program skenovania.

Rady!V nastaveniach skenera nastavte režim najvyššej detekcie a skontrolujte všetky súčasti operačného systému a diskové oblasti /diskové oddiely.

Ak test zlyhá, ručne skontrolujte systémový súbor hostiteľov :

    Otvorte pomocou programu Poznámkový blok (nachádza sa vadresáre C: \ Windows \ System32 \ drivers \ atď.);
  • odstrániť všetky položky v ňom za riadkom „127.0.0.1 ....“ (sú to tieto riadky, ktoré používateľa presmerovávajú na falošnú stránku Odnoklassniki);
  • uložia vykonané zmeny do súboru hosts (Ctrl + S);
  • reštartujte systém, spustite prehliadač.

Čo robiť, ak je prístup na stránku zakázaný správou?

Podľa pravidiel používania sociálnej siete Odnoklassniki má správa právo zablokovať používateľa, ak na stránku umiestni obsah zakázaný zákonom, pošle spam a urazí ostatných používateľov v chate.

Niekedy sú však trestné činy spáchané z účtu a bez vedomia používateľa. Robí to špeciálny trójsky kôň, ktorý získa zo stránky prihlasovacie meno a heslo. Začína automaticky odosielať spamové odkazy na stránku alebo stránky niekoho iného: pôsobí úmyselne a agresívne. V dôsledku toho systém zistí tieto nezákonné činnosti a bloky.

V tomto prípade nepropadajte panike, nevyužívajte pomoc online zdrojov tretích strán a aplikácií „prefíkanosti“. Musíte iba kontaktovať technickú podporu Odnoklassniki:

1. Otvorte v prehliadači ok.ru.
2. V dolnej časti stránky kliknite na odkaz „Predpisy“.
3. Prejdite zoznamom pravidiel pomocou kolieska myši a kliknite na „Kontaktovať podporu“.

4. V osobitnom formulári v stĺpci „Účel kontaktu“ z rozbaľovacieho zoznamu vyberte tému „Profil bol odstránený alebo zablokovaný“.
5. V poliach uveďte svoje údaje preukazujúce vlastníctvo účtu -prihlasovacie meno, meno a priezvisko, e-mail uvedený v profile a e-mail na komunikáciu atď.
6. Stručne, ale vecne opíšte podstatu problému. Informujte administratívu o vašom zapojení do trestného činu.
7. Overte, či sú všetky údaje správne. Kliknite na položku Poslať správu.
8. Očakávajte reakciu na technickú podporu. Príde na uvedený e-mail.

Nech je osobný účet v Odnoklassniki vždy k dispozícii. Užite si svoj rozhovor na internete.