Ako odstrániť svoju stránku na Sprashivay.ru za pár kliknutí?

More otázok a odpovedí o láske, záľubách, kine a iných formách života používateľov Runet na stránke Sprashivai.ru - anonymné a súkromné; smutné, impozantné a zábavné. Niekto je touto formou komunikácie nadšený - trávia dni a noci na webovej stránke „Spýtaj sa“ a obťažujú ostatných používateľov nekonečným „prečo“. A niekto sa už nezaujíma o zvedavosť: pozitívne myšlienky sú inšpirované úplne odlišnými myšlienkami - akoby akoby rýchlo odišli zo Sprashivay.ru. Účelom tohto článku je pomôcť týmto kamarátom.

Ak chcete stránku odstrániť, postupujte takto:
1. Prihláste sa do svojho účtu na stránke sprashivai.ru.

2. V horizontálnej ponuke stránky kliknite na ikonu v tvare písmena „C“.

3. Otvorí sa rozbaľovacia ponuka. Kliknite na sekciu „Ochrana osobných údajov“.

4. Začiarknite políčko vedľa možnosti „Odstrániť moju stránku“ v časti „Nastavenia ochrany osobných údajov“.

5. Kliknite na tlačidlo „Uložiť zmeny“.

To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste opustili Sprashivay.ru - úplne a neodvolateľne.

Po aktivácii vymazania poskytuje stránka ďalších 8 mesiacov na premýšľanie - náhle ste opäť zapálení túžbou mučiť niekoho otázkami a zodpovedať otázky iných „mučiteľov“. Dátum úplného zničenia vašich osobných údajov na serveri bude uvedený v správe o odstránení profilu. Počas tohto časového obdobia sa môžete bez problémov prihlásiť do svojho účtu a uviesť svoje predchádzajúce heslo a prihlasovacie údaje.

Rada!Odmietam sa opýtať Ask.ru, majte na pamäti, že vo vašej poštepole bude stále dostávať upozornenia. Môžu sa samozrejme vymazať, je však lepšie ich distribúciu vypnúť. Prečo zapchávať poštu ?? V časti „Nastavenia“ na karte „Upozornenia“ zrušte začiarknutie políčka vedľa všetkých typov zoznamov adries.

Osobný profil na stránke Sprashivay.ru sa obnovuje rovnakým spôsobom ako sa vypúšťa. V nastaveniach ochrany osobných údajov zakážte možnosť „Odstrániť moju stránku“ a povoľte možnosti „Povoliť indexovanie ...“, „Povoliť komentovanie ...“. V časti „Ochrana osobných údajov“ uveďte, ktoré otázky chcete prijať - anonymné alebo iba od registrovaných používateľov. Uložte zmeny vykonané v nastaveniach.

Užite si svoj čas na internete!