Ako odstrániť svoj účet v Odnoklassniki?

Ó, títo „spolužiaci“! Stačí prejsť na stránku a začne sa to: nekonečný informačný kanál, ... jedenásta úroveň sudoku, sociálne prieskumy v skupinách, more správ od priateľov. Bože, zakaz, ak chýba aspoň časť virtuálneho kultúrneho a zábavného programu v Odnoklassniki. A nezáleží na tom, aký deň - deň voľna alebo deň v týždni; a nezáleží na dennom čase, deň, večer, noc. Všetko je jedno!

Trochu za behu - nestojte. Podľa štatistík veľa používateľov, ktorí navštevujú svoj účet na sociálnej sieti 2-3 hodiny denne (alebo dokonca viac!), Si začínajú všimnúť, že katastroficky nemajú čas na to, aby sa vysporiadali s každodennými povinnosťami a plánovanými udalosťami. A spravidla začnú prijímať opatrenia na zníženie „chuti do jedla“ na odpočinok v Odnoklassniki.

Niektorí súdruhovia sa pred prihlásením na svoj účet vyhlásia za niečo ako: „Sociálne siete - hodina a pracovný čas“. Ostatné - rozhodnite sa pre odvážnejší krok a premýšľajte o tom, ako úplne a neodvolateľne odstrániť účet spolužiakov.

Vážení čitatelia, ak patríte do druhej skupiny, radikálne zmýšľajúci používatelia alebo z akéhokoľvek iného dôvodu nechcete sledovať svoj vlastný účet v obľúbenej sociálnej sieti, postupujte podľa pokynov nižšie. Pomôže vám to odstrániť vašu osobnú stránku za 5 minút.

Vymazanie profilu v Odnoklassniki pomocou funkcie nastavenia

1. Prihláste sa do svojho účtu a posúvajte nadol kanál udalostí, kým sa nezobrazí spodná ponuka lokality („suterén“).

2. Nájdite v ňom položku „Pravidlá“ (úplne pravý stĺpec) a kliknite na ňu.

3. A znova posúvajte stránku dole s dlhým zoznamom práv a povinností (na rýchle posúvanie (posúvanie) použite bočný posúvač prehliadača a nie koliesko myši - je to rýchlejšie!).

4. Podľa nariadenia sú to 2 odkazy. Vyberte možnosť „Odhlásiť sa zo služieb“.

5. Otvorí sa osobitný formulár, v ktorom budete musieť uviesť dôvod, prečo ste sa rozhodli zrušiť účet v Odnoklassniki.

Začiarknite políčko vedľa najvhodnejšej možnosti. Napríklad „prestať používať ...“.

6. Do poľa pod horizontálnou fotogalériou zadajte heslo, pomocou ktorého zadáte svoj profil.

7. Znova sa zamyslite nad tým, či naozaj chcete odstrániť svoju osobnú stránku v Odnoklassniki. Ak „Áno!“ - kliknite na „Odstrániť navždy“; zmeňte názor - kliknite na tlačidlo Zrušiť: systém sociálnej siete pochopí, že túžba odstrániť účet bola bezohľadná a vráti vás na stránku s predpismi.

Odporúčame vám prečítať si:

Ako môžem vymazať diskusie v Odnoklassniki?

Po kliknutí na tlačidlo Odstrániť na zdrojovom serveri zmiznú nielen vaše osobné údaje, ale aj korešpondencia s priateľmi, fotografie a ich hodnotenie, komentáre, profily v hrách.

Po dokončení všetkých pokynov sa vráťte na webovú stránku spolužiakov, aby ste sa uistili, že ste mohli profil úplne odstrániť. Pri pokuse o zadanie používateľského mena a hesla sa systém vydáspráva oznamujúca, že účet už neexistuje („vymazaný na žiadosť používateľa“) a nedá sa obnoviť.

Odstránenie osobnej stránky v Odnoklassniki z mobilného telefónu
Odstránenie vašej stránky v sociálnej sieti Odnoklassniki z telefónu je možné iba v úplnej verzii stránky. Faktom je, že z bezpečnostných dôvodov vývojári odstránili funkciu odstránenia v mobilnej verzii.

Ak chcete odstrániť profil, vykonajte na smartfóne nasledujúce akcie:

  • otvorí mobilnú verziu Odnoklassniki v prehliadači;
  • zadajte užívateľské meno a heslo;
  • v používateľskej ponuke kliknite na položku „Plná verzia stránky“;
  • Na vymazanie osobného profilu použite vyššie uvedené pokyny pre počítač.

Rady!Ak sa svojho účtu nemôžete zbaviť štandardným spôsobom (na počítači alebo telefóne - bez ohľadu na to), kontaktujte technickú podporu. Ak to chcete urobiť, prejdite na „Predpisy“, prejdite nadol na stránku a kliknite na odkaz „Kontaktovať podporu“. Vo formulári žiadosti uveďte osobné údaje av poli „Opis“ napíšte list so žiadosťou o vymazanie profilu. Po chvíli vám na určený e-mail podpora Odnoklassniki pošle e-mail s pokynmi na konanie.

Veľa šťastia a šťastia, milí čitatelia! A nech vás už nebude starať starý profil v Odnoklassniki.