Ako odstrániť svoj účet (profil) na Instagrame

Instagram je skvelá webová služba na zverejňovanie fotografií na internete. Má pomerne silný integrovaný editor - koláže, filtre, snímky. Pri správnej obratnosti môže užívateľ pomocou týchto nástrojov dať zachytenému okamihu úplne iný vzhľad - farebnejší, originálny a jasný. A potom sa samozrejme podeľte o svoje vytvorené majstrovské dielo s priateľmi.

Túto vlnu tvorivého pozitíva však zatienia malé technické a obchodné „buty“, ktorých autorom je Instagram. Otravné reklamné správy, pozvánky na účasť na propagačných akciách, testoch a inej „marketingovej zákernosti“, aj keď v jemnej podobe, ale stále útočia na používateľov, fotografov. Niektorí z nich nevenujú pozornosť prenikaniu rušivých informácií - našťastie vytvárajú galérie portrétov a krajiny. Niekto si naopak myslí - ako odstrániť stránku na Instagrame. Tento článok je venovaný riešeniu tohto problému.

Existujú dva spôsoby, ako odstrániť účet. Pozrime sa na ne podrobnejšie.

Metóda číslo 1

1. Prejdite do svojho profilu na Instagrame.

2. Aktivujte rozbaľovaciu ponuku vedľa ikony používateľa v hornej časti stránky.

3. Kliknite na možnosť „Upraviť profil“.

4. Na stránke s nastaveniami dole na pravej strane tlačidla „Odoslať“ kliknite na odkaz „Chcem odstrániť ...“.

5. Na vymazanie účtu v otvorenej osobitnej podobe:

  • uveďte dôvod odstránenia(vyberte príslušnú možnosť zo zoznamu, napríklad bol vytvorený iný účet);
  • zadajte heslo pre vstup do svojho profilu na Instagrame;
  • kliknite na tlačidlo „Deaktivovať natrvalo ...“.

6. Potvrďte svoju činnosť: v modálnom okne (objaví sa v hornej časti webovej stránky) ako odpoveď na otázku „Ste si istí ...?“ Kliknite na tlačidlo „OK“.

Ak boli všetky potrebné údaje správne zadané, Instagram okamžite po potvrdení informuje, že sa mu podarilo vymazať profil (váš účet bol odstránený) a že ľutuje, že odchádzate zo služby (je nám ľúto, že ste odišli).

Poznámka.Pri opätovnej registrácii zlyhá vytvorenie účtu s rovnakým prihlásením. Pri pokuse o použitie starého pseudonymu administrátorský systém Instagram kategoricky trvá na novom.

Metóda č. 2

  1. 1. Otvorte stránku prehľadávača - instagram.com/accounts/remove/request.
  2. 2. Zadajte užívateľské meno /heslo profilu na Instagrame.
  3. 3. Uveďte všetky údaje potrebné na deaktiváciu (ako je opísané v odseku 4 pokynov pre metódu 1).

Metóda č. 2 je v skutočnosti podobná metóde č. 1, s výnimkou použitia rýchleho prístupu k formuláru na vymazanie stránky.

Ako odstrániť profil Instagram v telefóne?

V mobilnej aplikácii Instagram nie je možné zbaviť sa vášho účtu. Jeho odstránenie zo smartfónu /tabletu nemá vplyv na bezpečnosť stránky.

Postup odstránenia sa najlepšie vykonáva priamo z počítača pomocou metód opísaných vyššie (č. 1 a č. 2); alebo z telefónu, ale výlučne v prehliadači bez použitiaaplikácie (priamo na webovej stránke služby online).

A ak je škoda natrvalo odstrániť váš účet ...

Niekedy majú používatelia zmiešané pocity týkajúce sa fotografickej služby Instagram - nechcú zverejňovať svoje fotografické diela na verejnosti, byť aktívnymi v účte, ale tiež sa s nimi oni to tiež nechcú. Ako byť

Môžete jednoducho vymazať všetky zverejnené fotografie a chvíľu zabudnúť na existenciu profilu. Ale v žiadnom prípade sa ho nezbavte navždy.

Ak chcete odstrániť fotografiu, postupujte takto:

1. Otvorte fotografiu.

2. Pod obrázkom kliknite na ikonu ponuky (tri bodky).

3. Vyberte funkciu „Odstrániť“.

4. Potvrďte aktiváciu operácie (kliknite na príslušné tlačidlo v okne žiadosti).

Ak sú pre vás fotografie zverejnené na stránke Instagram drahé (evokujú spomienky, prosíme, atď.), Pokračujte v odstraňovaní a nezabudnite ich uložiť na pevný disk vášho počítača. Rozhodnite sa o spôsobe odstránenia a ... pokračujte. A pamätajte - v každom prípade môžete kedykoľvek vytvoriť nový profil.