Ako odstrániť svoj profil v ask.fm

Obsah

Na portáli Ask fm (ask.fm) nemožno virtuálnu zvedavosť v podobe mnohých otázok, a v skutočnosti uspokojenie tejto zvedavosti, v ešte väčšom počte odpovedí na tieto otázky samozrejme, nemožno nazvať zlodejom. Navyše je to nevinná vášeň pre občanov s „otáznikmi“ online.

Ak ste sa však o tento článok zaujímali, znamená to, že armáda Asuky pre vás nefungovala, neurazila alebo vás nenudila (a to sa môže stať). Vaše srdce aj myseľ majú pravdepodobne pevné rozhodnutie úplne odstrániť váš osobný profil z tejto webovej stránky. Navždy, navždy a navždy ...

Tak teda začnime.

Deaktivácia účtu

Poznámka.Pred odstránením stránky v Ask.fm sa nezabudnite prihlásiť na stránku (zadajte svoje prihlasovacie meno a heslo).

1. Kliknite na ikonu ozubeného kolieska v hornom menu.

2. Na zobrazenom paneli vyberte možnosť „Nastavenia“.

3. Na novej stránke kliknite myšou na kartu „Účet“.

4. Kliknite na možnosť „Deaktivovať účet“.

5. Zadajte heslo od spoločnosti Asuk a kliknite na tlačidlo „Deaktivovať ...“.

Po úspešnom odstránení sa hlavná stránka dotazníka automaticky otvorí v prehliadači. Váš profil nebude prístupný pre ostatných používateľov a nebude už indexovaný vyhľadávacími nástrojmi.

Ako získať späť účet?

Ak sa zrazu nudíte s Asukou. Pochopte tobez čítania otázok „čo?“, „ako?“, „kedy?“ a vytvárania vlastných otázok na tomto webe je vaša bytosť plná smútku a skleslosti, stačí sa k nej prihlásiť, ako ste to urobili pred deaktiváciou profilu:

  • zadajte prihlasovacie meno a heslo;
  • vykonať overovaciu úlohu v poli „Nie som robot“ (vyberte obrázky podľa zadaného atribútu);
  • kliknite na „Prihlásiť sa“.

Po autorizácii Ask.fm automaticky získa prístup. Stránka sa zobrazí pred vami na displeji ako predtým. A samozrejme, bude vás nesmierne šťastná (napriek tomu by ste mi napriek tomu chýbali).

Buďte na internete šťastní a opatrne prideľujte svoj voľný čas. Veľa šťastia