Ako odstrániť stránku v mail.ru: podrobný sprievodca

Celé kúzlo virtuálnej poštovej schránky je v tom, že ju možno upravovať, zdobiť, mazať a vo všeobecnosti robiť, čo sa jej páči; mnohokrát denne. Ale v skutočnom živote, s plechovou skrinkou v zámku, kde sa ukladajú noviny, si takéto slobody nemožno dovoliť. Pokiaľ však nie ste tyran ...

A čo mail.ru? Môžeš s ňou niečo urobiť? To je. Vymazanie stránky z tohto webu a spustenie novej stránky nie je vôbec ťažké. Veľmi jednoduché. Každý užívateľ má právo na novú poštovú schránku a novú poštovú službu! Alebo aj ich nedostatok vo vašom živote - ak nemáte čo napísať. Aj keď je to nepravdepodobné.

Čiže je to prvá vec, ktorú musíte odstrániť na svojej stránke. Podľa pokynov nižšie dokončite túto úlohu rýchlo a bez zbytočných nervov.

Postup odstránenia stránky na adrese mail.ru

1. Prejdite na svoj účet na adrese mail.ru. V pravej dolnej časti webovej stránky služby nájdete ponuku „Témy“, „Nastavenia ...“. Nachádza sa pod agentom Mail.Ru.

2. Kliknite na ňu v časti „Pomoc“.

3. Na displeji (v jeho centrálnej časti) sa zobrazí TOP14 „Pošta - časté otázky ...“.

Pozor!Ak sa otvorí ďalší TOP kliknutím na - napríklad „Môj svet je častý ...“ - v zozname populárnych otázok v časti „Pomoc pre ďalšie projekty“ kliknite na odkaz „Pošta“.

4. Umiestnite kurzor myši na jedenástu otázku v časti „Ako odstrániť poštovú schránku ...“ a stlačte ľavé tlačidlo myši.

5. Prečítajte si krátku informáciupokyny na odstránenie stránky. Potom kliknite na frázu „špeciálne rozhranie“, ktorá sa nachádza v texte (je podčiarknutá a farebne zvýraznená).

6. Otvorí sa v prehliadači nová stránka so zoznamom vašich služieb na pošte, ktoré budú odstránené, vrátane ich popisu, obsahu a odkazov na ne. Vyplňte polia pod textom:

  • v časti „Zadajte dôvod“ - stručne vysvetlite, prečo už nechcete vidieť svoju osobnú stránku na serveri (nie je potrebné vstupovať do odhalení používateľov!);
  • v položke „Aktuálne heslo“ - zadajte heslo z účtu (ktoré chcete odstrániť);
  • v časti „Zadajte kód“ - zadajte písmená a čísla uvedené na obrázku. Poštovej službe teda dokazujete, že ste človek, a nie nejaký robot. Preto túžba odstrániť účet prichádza od vás.

7. Po dokončení vyplňovania polí kliknite na tlačidlo „Odstrániť“ (vpravo dole).

8. mail.ru znova požiada o potvrdenie vašich zámerov. Nechcete túto stránku používať - ​​v okne, ktoré sa otvorí, kliknite na tlačidlo „Áno“.

Ako obnoviť stránku na adrese mail.ru?

Odporúčame vám prečítať si:

Ako odstrániť komunitu VKontakte?

Neviedli k odstráneniu, viedli k obnove, to znamená k milosrdenstvu! Po dokončení postupu odstránenia účet okamžite nezmizne zo servera a bude nejaký čas pod vašou kontrolou. Takže nebudete mať 100% dôvod, aby ste boli smutní z nenávratne stratených. Bude potrebné alebo sa zahalí hmlanostalgia - otvorte mail.ru, zadajte svoje užívateľské meno, heslo a budete spokojní.

Nuž alebo nejaká časť šťastia, ktorú poskytol účet. Ide o to, že po odstránení zostane pole stránka Môj svet, ale fotografie, videá a zvukové stopy, ktoré ste na web odovzdali - nanešťastie nie. V prípade naliehavej potreby bude potrebné znova ich nahrať na server. Beda!

Toto však nie je najsmutnejšie, čo by sa mohlo stať na osobnej stránke v čase jej „znovuzrodenia“. Hlavná vec je, že je.

Skromne si rozmýšľajte o rozmaroch internetu a nezaoberajte sa poštovými schránkami. Sú virtuálne, digitálne. Či to bude stále ...

Prajem vám veľa úspechov!