Ako odstrániť stránku na svete, je malý

Obsah

Stalo sa tak, že každá sociálna sieť láka návštevníkov na seba osobitnými „trikmi“: privilégiá bezplatných funkcií, pohodlie tlačidiel a množstvo obsahu. A webový projekt „Svet je malý“ môže povedať to isté.

Na tejto stránke môžete prostredníctvom svojej osobnej stránky získať obrovské množstvo príspevkov, fotografií a videí na zaujímavé témy, potom ich „zdieľať“ a diskutovať s priateľmi. Prihláste sa na odber profilov populárnych blogerov, všetkých druhov stránok, zúčastňujte sa online diskusií. A tak to je!

Ale, ako sa hovorí, ak sa používateľ rozhodol otočiť o 180 stupňov - opustiť stránku, všetky tieto výhody ho pravdepodobne nezastavia. Pokiaľ potom, po určitom čase, prechádza vedomie iskra - hrádza, pozriem sa na to, čo tam je a ako.
Čitateľ týchto riadkov (t. J. Vy) však pravdepodobne už má silnú túžbu vymazať svoju stránku zo sociálnej siete „Svet je blízko“. Dobre teda, poďme uskutočniť plán.

Odstránenie profilu

1. Na hornom paneli kliknite na svoje používateľské meno.

2. V rozbaľovacom zozname kliknite na položku „Nastavenia“.

3. Na stránke, ktorá sa otvorí, v časti „Moja stránka videná“ kliknite ľavým tlačidlom myši a zapnite nastavenie „nikto (odstrániť profil)“.

4. V zobrazenom poli uveďte dôvod vymazania účtu.

5. V nasledujúcich častiach nastavení („Vidia zoznam priateľov“, „Môžu ma pozvať ...“, „Môžu uverejňovať príspevok na moju stenu“) nastavia hodnoty na „iba ja“ alebo „nikto“.

6. Vypnite všetkye-mailom v bloku „Chcem dostávať listy“.

7. Kliknite na tlačidlo „Uložiť“.

Obnovenie profilu

Ak chcete zrazu znova použiť odstránenú stránku, prihláste sa na tému „Svet je blízko“.

A potom kliknite na odkaz „Obnoviť“ vedľa položky „Formulár bol odstránený“.

Užite si svoj čas online!