Ako odstrániť stránku na Instagrame pomocou počítača

Obsah

Bolo by pekné, keby fotografická sociálna sieť Instagram nebola dobrá, ale jej používatelia (aj veľmi slávni) sa stále pýtajú, ako odstrániť účet Instagram z počítača. Áno, áno, nemýli ste sa, presne ako vymazať svoj profil so všetkými fotogalériami v počítači a nie v mobile. Faktom je, že pre niektorých kamarátov je jednoduchšie vymazať účet, nielen na Instagrame, na počítači. Myš, veľký displej, viete, a všetko to jazz.

Tento článok pri riešení tohto problému teda bude slúžiť ako pomôcka. Popisuje krok za krokom, ako odstrániť stránku na Instagrame prostredníctvom počítača a ako ju dočasne zablokovať.

Dočasné blokovanie

Celé kúzlo tejto možnosti spočíva v tom, že svoj osobný profil úplne neodstránite, ale jeho „zmrazenie“ vykonávate iba na neobmedzený čas. To znamená, že kým sa k nej neprihlásite tak, ako to bolo, nebude na sociálnej sieti - bude uzavretá pre ostatných používateľov.
Aby ste sa s účtom mohli dočasne rozlúčiť, musíte urobiť toto:

1. V osobnom profile kliknite na paneli v pravom hornom rohu na ikonu používateľa (poslednú v rade zľava doprava).

2. Kliknite na tlačidlo „Upraviť ...“.

3. V dolnej časti stránky vedľa tlačidla „Odoslať“ kliknite na odkaz „Dočasne zablokovať ...“.

4. Vo formulári uveďte dôvod „zmrazenia“ (prečo ste sa rozhodli zablokovať).

5. Do riadku nižšie zadajte heslo a zadajte účetnahrávanie.

6. Stlačte tlačidlo „Dočasne zablokovať ...“.

Vymazanie účtu

Vezmite na vedomie - to je všetko. Táto verzia rozlúčky so stránkou na Instagrame je konečná a neodvolateľná. Zvážte výhody a nevýhody nadchádzajúcej radikálnej akcie.

Dobre, ak sa rozhodnete, potom pokračujte!

1. Prihláste sa do svojho účtu.

2. Na novej karte alebo na aktuálnej karte zadajte adresu - https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/. Stlačte kláves Enter.

3. Otvorí sa stránka na odstránenie. Tu budete tiež požiadaní, aby ste vysvetlili odstránenie. V rozbaľovacej ponuke v zozname vyberte dôvod rozdelenia svojej osobnej stránky, fotogalérie a odberateľov.

4. Zadajte heslo do príslušného poľa.

5. No, to je všetko! Teraz kliknite na tlačidlo „Natrvalo odstrániť ...“ a zvážte dokončenie postupu.

Uvedené dve metódy majú primerané práva na existenciu, pretože situácie „rozlúčenia“ s účtom sú rôzne. Nezabudnite na ne. Pamätajte, že alternatíva vo forme dočasného bloku - rozsudok nie je konečný; dáva vám právo uvažovať o návrate na Instagram so všetkými jeho predchádzajúcimi vyznamenaniami.