Ako odstrániť SMS v Skype samostatne a naraz?

„Uvidíme sa na Skype!“, „Zavolaj mi na Skype!“, „Chcel by som ťa vidieť - zapnúť Skype!“ - všetky tieto frázy a podobne pevne vstúpili do každodenného života a nespôsobujú žiadne prekvapenie alebo záležitosti. Inými slovami, starí aj mladí vedia o Skype: program Skype je submisívny pre všetky vekové kategórie!

To, čo teraz znepokojuje jednoduchého laika, je ďalšie - „Je možné vymazať SMS na Skype?“ A navyše to nie je bez dôvodu. Ako viete, písanie perom nemožno sekať sekerou. Tu sa spustí alarm! Koniec koncov, niekedy chcete, aby sa SMS správa nedostala k adresátovi. Najmä ak je napísaný v hneve, a čo je horšie, obsahuje negatívne emócie a „trojposchodové“ konštrukcie škodlivého jazyka. Alebo nechajte partnera, aby si prečítal práve túto správu SMS. Hlavnou vecou je, že stopy po odosielaní do PC by nemali byť viditeľné, pretože len málo ľudí ich stále môže poznať ...

Vymazanie správ vo Skype je vo všeobecnosti viac ako naliehavá úloha, čo je za každých okolností bez ohľadu na to, o čom treba rozhodnúť. Neváhajte - začnime!

Ako odstrániť jednotlivé SMS z počítača a telefónu?

Selektívne odstraňovanie správ na Skype je možné na krátku dobu od ich odoslania. Konajte, ako sa hovorí, v horúcom prenasledovaní, inak bude príliš neskoro.

1. Vyberte správu, ktorú sa chcete zbaviť:

  • na počítači: presuňte kurzor na SMS a stlačte pravé tlačidlo myši;
  • na zariadeniach iPad, smartfónoch a ďalších zariadeniach s dotykovou obrazovkou: držte prst na oblasti displeja, kde sa nachádzaSMS, kým sa nezobrazí kontextové menu.

2. Kliknite alebo klepnite na telefón v zobrazenom zozname funkcií na položku „Odstrániť“.

3. Potvrďte svoj úmysel: v odpovedi na žiadosť Skype „Ste si istí ...?“ Kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

Na mieste vymazanej SMS sa zobrazí veta „Správa bola vymazaná“ a ikona miniatúry „smetný kôš“ (vpravo). Ak váš partner nebol v čase odoslania „neúspešnej“ SMS správy a jej odstránenia online, prečíta si pri zadaní svojho účtu túto veľmi frázu - to znamená, že hovoria, bola správa, ale teraz to tak nie je. A nič viac!

Očakáva sa smutnejší výsledok, ak bol účastník stále online a podarilo sa mu prečítať vaše „správy“. Opäť platí, že slovo nie je vrabec ... atď. Jedinou vecou, ​​ktorá sa v tomto prípade upokojuje, je to, že text neúspešnej textovej správy (interlocutor) sa už nebude na obrazovke zobrazovať. Vyskúšajte však dodatočne banálne a večne dobré „ospravedlnenie“. Možno bude možné nasmerovať dialóg správnym smerom.

Ako vymazať históriu správ?

1. Spustite program Skype, prihláste sa na svoj účet.

2. V horizontálnej ponuke programu (v hornej časti) otvorte časť „Nástroje“ a kliknite na „Nastavenia ...“.

3. Vo vertikálnom zozname možností vyberte „Rozhovory a SMS“ a potom v otvorenej podponuke - „Nastavenia rozhovoru“.

Pozor!Ak je panel pre toto nastavenie zatvorený, kliknite na tlačidlo „Otvoriť rozšírené nastavenia“.

4. V časti „Uložiť históriu ...“ kliknite na tlačidlo „Vymazať históriu“.

Po týchto jednoduchýchmanipulácia všetky správy vo všetkých chatoch zmiznú. ALE! Neuspokojujte sa s nádejou, že sa rovnaká akcia uskutoční aj v „Skype“ vašich partnerov. Všetky dialógové okná SMS zostanú v pôvodnej podobe.


Korešpondenciu je možné úplne vymazať, iba ak všetci účastníci virtuálneho dialógu vymažú históriu zo svojich účtov Skype. A žiadny iný spôsob!

Pozor! Programy na odstraňovanie správ na Skype

Zložité obslužné programy, ktoré údajne selektívne odstraňujú históriu správ - nie všetky, ale iba u konkrétneho používateľa - sú viac hazardom a trikmi podvodníkov ako užitočný ďalší softvér. V 90 prípadoch zo 100 v čase inštalácie týchto „remesiel“ začne antivírusový systém znieť alarmom. Falošne pozitívne? Je ťažko!

Neverte žiadnym recenziám ani recenziám videí, ktoré by dokázali účinnosť programov tretích strán pri zmene nastavení Skype. Možno, že prinesú pozitívny výsledok - zbavíte sa správ a antivírusový program „nebude nadávať“ - len v takom prípade existujú záruky, že vaše osobné údaje a vaši partneri nebudú padať do rúk hackerov. Mimochodom, nevylučuje užívateľské mená a heslá!

Čo robiť, ak sa história správ neodstráni z telefónu /tabletu?

„Vzkriesenie“ korešpondencie po vymazaní na mobilných zariadeniach je dôsledkom synchronizácie účtu. Aby ste sa zbavili správ raz a navždy, najskôr vymažte históriu v Skype nainštalovanom na počítači a až potom na prenosnom zariadení.

Užite si svoj Skype chat! Viac slnečných SMS! aSamozrejme je ich menej „zamračených“ - inak ich budete musieť odstrániť ...
Veľa šťastia!