Ako odstrániť skupinu v sociálnej sieti „Spolužiaci“?

Obsah

Spolužiaci - nekonečný priestor pre virtuálnu komunikáciu. Používatelia runetov, ktorí nemajú účet v ok.ru, sa pravdepodobne spočítajú na prstoch. A ak sa pozriete hlbšie do štatistík popularity sociálnej siete - dotknite sa skupín a záujmových spoločenstiev - existuje ešte viac čísel a faktov o láske a náklonnosti návštevníkov.

Každý člen Odnoklassniki je minimálne v skupinách 10 - 15 podľa záujmov. A maximum ... tu a rybárčenie, poľovníctvo a fotografie, varenie a krása; iba pre mužov, iba pre ženy; a pre všetkých používateľov - od malých po veľké. Len lavína informácií.

Celé toto množstvo nie je vždy užitočné. Môžete byť ľahko zmätení! Ako nájsť svoju obľúbenú komunitu uprostred tejto neodôvodnenej rozmanitosti? Určite neexistujú žiadne dve alebo dve skupiny, ktoré ste navštívili iba raz vo svojom živote a keď ste sa k nim pripojili (priznajte sa čestne!). A máte ich vo svojom účte. Takže, sú uvedené.

Táto príručka vám ukáže, ako vyčistiť stránku, to znamená, ako odstrániť skupinu v Odnoklassniki, ktorú ste vytvorili vy a niekto iný, ktorá bola pridaná do profilu.

Odstránenie skupiny

1. Na svojej stránke v horizontálnej ponuke nad stavom kliknite na časť „Skupiny“.

2. Na ľavom paneli v časti „Moje skupiny“ kliknite na možnosť „Moderovať“. Komunity, ktoré ste vytvorili, sa otvoria na novej stránke.

3.Kliknite na názov skupiny.

4. Nad profilovým obrázkom vyberte v zozname možností „Iné akcie“. V ďalšom zozname aktivujte príkaz „Odstrániť“ kliknutím myši.

5. Potvrďte akciu: pod textom otázky kliknite na tlačidlo „Odstrániť“.

Po vykonaní tohto pokynu je vaša komunita úplne a neodvolateľne zničená vrátane chatovania, spravodajstva, odkazov na videá, fotografií. Takže skôr, ako odstránite skupinu v Odnoklassniki (ktorú ste starostlivo vytvorili!), Starostlivo premýšľajte. Možno by ste nemali robiť tieto kroky.

Odstránenie pridaných komunít

1. Otvorte v profile časť „Skupiny“. V bloku „Moje ...“ kliknite na odkaz „Všetky moje ...“.

2. Na susednom paneli umiestnite kurzor myši nad avatar komunity, ktorej sa chcete zbaviť.

3. V ponuke, ktorá sa otvorí, kliknite na možnosť „Opustiť skupinu“.

Rady!

Ak máte pochybnosti o tom, či chcete komunite „rozlúčiť sa“ alebo nie, prejdite na jej stránku a pozrite si obsah. Ak sa vám to nepáči, pod otvoreným profilovým obrázkom: Iné akcie → Odhlásiť sa. Komunita je odstránená z profilu.

Vždy sa môžete vrátiť do opustenej skupiny. Ak to chcete urobiť, otvorte jeho stránku a kliknite na zelené tlačidlo „Pripojiť“.

Zaujímavá zábava na ok.ru!