Ako odstrániť reklamy z webovej stránky Avito

Prečo je Avito Virtuálna nástenka lepšia ako skutočná? Pre mnohých. Je to stojí za to vymenovať. Existuje viac informácií, bolo zavedené rýchle vyhľadávanie a napriek tomu, čo je obzvlášť pozoruhodné, je tu funkcia, ktorá umožňuje ľahko a rýchlo odstrániť vašu reklamu dočasne alebo natrvalo.

Zmeňte názor na niečo, čo ste predali alebo ho už predali, kliknite myšou na tlačidlo „Odstrániť“ a to je všetko. Žiadne návrhy, žiadne kontaktné informácie. A nemusíte vysvetľovať zakaždým, keď zákazníci, ktorí vytočili toto oznámenie, kupujúci vlastne povedané „neskoro“, niečo ako „už predané“, „kúpené“, „nájdené“ atď.

Tento článok vám pomôže odstrániť reklamu z Avita, jedného z najväčších webov bezplatných inzerátov v RuNet. Navyše budete mať k dispozícii užitočný „recept“ na obnovenie odstránenej reklamy.

Ako odstrániť zo zverejnenia?

1. Prihláste sa do svojho účtu na stránke Avito (zadajte svoje používateľské meno a heslo).

2. Kliknite na kartu Aktívne (zverejnené).

3. Označte oznámenie, ktoré chcete odstrániť z hracej plochy.

Rada!Ak chcete odstrániť všetky publikácie (úplne vymazať tabuľu), začiarknite políčko vedľa možnosti „Označiť všetko“ pod kartou.

4. Kliknite na tlačidlo „Vymazať vybrané oznámenia ...“.

5. Uveďte dôvod, pre ktorý chcete odstrániť príspevky z publikácie: prepnite prepínač oproti jednej z navrhovaných možností („Predal som produkt ...“, „Ďalší dôvod“).

6. Kliknite na tlačidlo „Odstrániť ...“.

Po týchto akciách sa údaje zmiznúZorné polia návštevníka Avita, ale budú uložené v účte. Služba ich automaticky presunie na kartu Dokončené.

Ako úplne odstrániť?

1. Otvorte si účet na Avito. Prejdite do časti Dokončené.

2. Začiarknite políčka vedľa zbytočných reklám.

3. Kliknite na tlačidlo „Odstrániť natrvalo“.

4. V ďalšom (modálnom) okne potvrďte aktiváciu funkcie vymazania: kliknite na „OK“. Informácie navždy zmiznú z inzercie v Avito.

Ako zobraziť /obnoviť odstránenú reklamu?

Ak bol záznam stiahnutý z uverejnenia a omylom úplne vymazaný, jeho text sa môže na určitý čas vrátiť. Roboty vyhľadávacích nástrojov vrátane Yandexu neustále indexujú a ukladajú stránky stránok Avito. Zmiznutú publikáciu je možné nájsť v kópiách.

1. Na novej karte otvorte - yandex.ru.

2. Požiadajte o osobitné atribúty:

stránka „názov reklamy“: avito.ru

3. Vo výsledkoch vyhľadávania vyhľadajte odkaz. Ale nesleduj to!

4. V záhlaví žiadosti na konci adresy stránky kliknite na ikonu trojuholníka.

5. Z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť „Uložená kópia“.

6. Vo vašom prehliadači sa otvorí kópia webovej stránky. V ňom je uvedený dátum uloženia a slová dotazu sú v texte zvýraznené.