Ako odstrániť program Yandex.Disk z počítača?

Globálna sieť je plná záujmov. A ak niektorí používatelia inštalujú Yandex. Disk “a aktívne ho zapĺňajú všetkými druhmi videí, obrázkov a softvéru, zatiaľ čo iné - zároveň vyhľadávacie nástroje terorizujú otázkami, ako odstrániť disk Yandex. Je potrebné poznamenať, že tento postup nevyžaduje osobitnú obratnosť a jeho vykonávanie v skutočnosti nie je tajomstvom siedmich pečatí.

Nasledujúce pokyny vám pomôžu odstrániť aplikáciu cloudovej služby z počítača, ako aj súbory umiestnené v úložisku - priečinok Yandex.Disk - na pevnom disku počítača a webovom serveri.

1. Pred odstránením programu na ukladanie súborov musíte odpojiť jeho internetové pripojenie so serverom Yandex.

Pravým tlačidlom myši kliknite na ikonu aplikácie (obrázok lietajúceho taniera). Nachádza sa v zásobníku (vpravo dole na paneli úloh). A potom v kontextovej ponuke kliknite ľavým tlačidlom myši na možnosť „Nastavenia“.

Na displeji sa zobrazí panel nastavení Yandex.Disk. Na karte „Účet“ kliknite na tlačidlo „Odpojiť počítač od disku“ a potom kliknutím na „OK“ operáciu potvrďte.

2. Teraz môžete odstrániť aplikáciu pohonu Yandex:

  • Znovu otvorte menu aplikácie (kliknite pravým tlačidlom myši na ikonu) a kliknite na položku „Ukončiť“;
  • prostredníctvom „Štart“ prejdite na „Ovládací panel“ a v nastaveniach vyberte „Odinštalovať program“;
  • v zozname nainštalovaného softvéru v stĺpci „Názov“ nájdite „Yandex.Disk“ a vyberte ho ľavým tlačidlom myši. potomaktivujte funkciu „Vymazať“ umiestnenú v hornej časti zoznamu programov.

Tip:môžete okrem štandardných nástrojov systému Windows použiť aj špeciálne pomôcky na odinštalovanie softvéru - Uninstall Tool, MyUninstaller, Revo Uninstaller atď. Ak servisná aplikácia nie je odinštalovaná štandardnými metódami (keď sa pokúsite odoslať ju do koša, objavia sa správy „Žiadny prístup ...“, „Žiadna položka“ atď.), skúste odinštalovať pomocou aplikácie Lockhunter alebo Unlocker. Správne zakáže blokovacie procesy a odstráni aplikáciu z pevného disku.

3. Bola tam zložka so súbormi cloudového úložiska Yandex Disk. Ak chcete ušetriť miesto na disku, môžete ho tiež úplne odstrániť.

VUT v Brne:Pri pokračovaní v tomto postupe znova vyhľadajte priečinok a uistite sa, že neobsahuje dôležité a hodnotné informácie (fotografie, texty, softvér, video). Ak existuje, presuňte ho do inej sekcie. Neodporúča sa systému (zvyčajne jednotka C), aby sa informácie po preinštalovaní systému Windows zachovali.

V predvolenom nastavení je priečinok Yandex.Disk umiestnený v priečinku „jednotka (C :)“ & gt; Používatelia & gt; & gt; Používateľské meno (názov vášho účtu) & gt; & gt; YandexDisk

Kliknite ľavým tlačidlom myši na priečinok YandexDisk av kontextovej ponuke kliknite na príkaz Odstrániť.

Ak sú všetky operácie vykonané správne, Yandex Disk už nie je na vašom počítači!

Na zničenie obsahu úložiska súborov na webovom serveri stačí použiť rozhranie služby naosobná stránka. Niekedy sa začínajúci používatelia pokúsia tento problém vyriešiť úplne odstránením účtu Yandex. Nemá to zmysel, pretože zmiznú nielen súbory, ale aj všetky pripojené služby systému (pošta, geografické mapy, platobný systém).

Je tu potrebný bodový zásah! Prihláste sa do svojho účtu Yandex Disk (disk.yandex.ru). Presuňte všetky nepotrebné súbory do koša: presuňte kurzor nad objekt a podržte ľavé tlačidlo a presuňte ho. Po dokončení čistenia kliknite na tlačidlo „Vymazať“ na pravom paneli rozhrania „Kôš“.

To je všetko! Po globálnom vymazaní môžete v prípade potreby kedykoľvek vstúpiť do úložiska a znova využívať jeho služby.

Prajeme vám veľa úspechov vo vývoji internetových služieb, vážení čitatelia!