Ako odstrániť profil v Odnoklassniki: krok za krokom

Psychológovia zistili, že stretnutie s priateľmi je nielen príjemné, ale aj prospešné; a nie pre podnikanie, nie pre vytváranie komunikácií a iných materiálnych výhod, ale pre zdravie - fyzickú a duševnú. To je pravda! V procese komunikácie hovorcovia „odoberajú“ slnečné pozitívne od seba a bezbolestne narušujú nahromadenú negativitu každodenných problémov z vedomia.

Ale čo sociálne. sieť? Hodia sa na také zotavenie? Bohužiaľ, nie. Aspoň viac ako 90% ich používateľov si to myslí: uprednostňujú skutočné stretnutia. A robia to dobre! Ak sa rozhodnete odísť do dôchodku z Odnoklassniki, znamená to, že máte tendenciu pripojiť sa k tejto väčšine. A preto nechajte internetové kanály v rezerve - len pre prípad.

Starostlivo dodržiavajte pokyny a váš profil s osobnými údajmi bezpečne a predovšetkým rýchlo zmizne z obľúbenej sociálnej siete.

1. Prejdite na svoju stránku v Odnoklassniki.
Ak chcete nechať počítač:

  • posúvajte webovú stránku úplne nadol, kým sa nezobrazí „päta“ - dolná ponuka stránky;
  • v poslednom vertikálnom zozname možností (zľava doprava) kliknite na časť „Predpisy“.

Ak si prajete odísť zo sociálnych služieb. siete na mobilnom telefóne:

  • prejdite na hlavnú stránku účtu (klepnite na ikonu „malého muža“ v hornej časti stránky);
  • pod profilovým obrázkom v zozname nastavení profilu vyberte „Plná verzia“;
  • prejdite nadol po stránke, aby sa zobrazila ponuka;
  • prejdite načasť „Predpisy“.

2. Opäť pomocou posúvača (posúvač) v rámci dlhého súboru pravidiel vyhľadajte odkaz „Odhlásiť sa zo služieb“ a kliknite naň (na počítači: presuňte kurzor a stlačte ľavé tlačidlo) myš).

3. Po týchto akciách si webová stránka Odnoklassniki vyžiada „vysvetlenie“ - prečo ste sa rozhodli odísť. Vyplňte formulár takto:

  • v stĺpci „Uveďte dôvod ...“ - začiarknite políčko vedľa okolností, z ktorých chcete „odísť“ z Odnoklassniki. Ak sa v zozname nenájde, môžete si vybrať ľubovoľnú možnosť - náhodne. Nakoniec má užívateľ právo utajiť svoje skutočné úmysly;
  • do poľa „Zadať heslo“ - zadajte heslo pre svoj profil.

4. Po zadaní všetkých požadovaných údajov dôkladne premyslite, aby ste opustili sociálny internetový priestor alebo zostali v ňom. Narúša vedomie pocity odlúčenia a ľutovania? Nie, dobre! Kliknite na tlačidlo Odstrániť natrvalo.

Toto je celý postup na zničenie osobného profilu na Odnoklassniki! Poznámka: robíte to sami a teda zadarmo; bez účasti iných používateľov a najmä IT špecialistov.

V prípade úspešného výsledku odstránenia vás webová stránka Odnoklassniki presmeruje na prihlasovaciu stránku. Skontrolovať neprítomnosť /prítomnosť profilu v sociálnej sieti. Sieť sa pokúsi prihlásiť pomocou svojho používateľského mena. Otvorí sa osobná stránka - to znamená, že urobili niečo zle. Správa „akoúčet neexistuje “- všetko je„ ok “- ukázalo sa, že je odstránené; Radujte sa zo svojho zmiznutia z digitálnych divočín v sociálnej sieti.

Navyše k tomu! Teraz, vážený čitateľ, môžete kompetentne pomôcť nielen sebe, ale aj svojim príbuzným, priateľom a známym pri riešení otázky „Ako natrvalo opustiť Odnoklassniki?“

Nikdy vás neopustí pocit pohodlia a slobody používateľa na čerstvom vzduchu. Internet.
Všetko najlepšie!