Ako odstrániť priateľov z webovej stránky VKontakte?

VKontakte nie je ako každá iná sociálna sieť cudzím človeku. V skutočnosti by to tak malo byť, pretože bol stvorený pre ľudí a pre ich komunikáciu. Nájsť nových priateľov, spoznať starých, zamilovať sa, oženiť sa so všetkými ostatnými a podobne ...

Ide teda o čisto pozitívnu stránku virtuálnej komunikácie. Majiteľ účtu, tj stránka VKontakte, môže prísť a mať úplne opačné túžby - odstrániť priateľa, pridať ho na čiernu listinu, zbaviť sa predplatiteľov alebo jedného predplatiteľa (tu, ako sa to stane).

V skutočnosti by to malo byť tak, že opačné póly našej spoločnosti, v divočine internetu, sa cítia, motivujú povahu správania v skutočnosti.

Vážený čitateľ, samozrejme, filozofovanie na tému virtuálnej komunikácie môže byť nekonečné. Musíte však otvoriť tento článok, aby ste získali výlučne praktické zručnosti - tak, aby ste zvládli metódy ukončenia priateľstva s konkrétnou osobou alebo s určitou skupinou ľudí.

Potom sa dostaňme k ich úvahám.

Ako odstrániť „priateľa“?

1. Otvorte stránku so svojím profilom na webovej stránke VKontakte. Vo vertikálnej ponuke kliknite na položku „Moji priatelia“.

2. V zozname „Priatelia“ vyhľadajte avatar osoby, s ktorou už nechcete komunikovať.

3. Napravo od fotografie kliknite na funkciu „Odstrániť z priateľov“.

Po týchto akciách okamžite, v rovnakom okamihu, ten istý „priateľ“ zmizne zo zoznamu „priateľov“. Vaše udalosti v časti „Stuha“ ouž sa nebude zobrazovať. Napriek vymazaniu však bude môcť v PM vypustiť niekoľko riadkov a povedať čo a ako. Ak tomu chcete zabrániť, budete potrebovať funkciu čierneho zoznamu.

Ako pridať iného používateľa na „čiernu listinu“?

Núdzové situácie - veľmi kategorické riešenie, ale niekedy jediné právo a podľa toho efektívne. Ako inak „obmedziť“ otravného súpera? Ide však iba o osobitný prípad, existujú aj iné dôvody, nemenej významné.

  1. Prejdite na „Moje nastavenia“ (hlavná položka ponuky v profile).
  2. Kliknite na kartu „Čierna listina“.
  3. Do stĺpca „Pridať ...“ zadajte meno /priezvisko osoby alebo adresu jej profilu.
  4. Kliknite na tlačidlo Pridať do čierneho zoznamu. Potom sa okamžite objaví v zozname blokovaných používateľov.

Majiteľ účtu zadaného v prípade núdze nebude môcť zobraziť vašu stránku, napísať vám správy ani pridať do okruhu účastníkov.

Odomknutie čierneho zoznamu je také ľahké ako jeho zapnutie. Naproti profilu kliknite na položku Odstrániť zo zoznamu. A voila - zákaz, akoby neexistoval a neexistoval. Mimochodom, tá istá osoba, ktorá sa oslobodila od svojho znevýhodnenia, obrazne povedané, môže byť opäť pozvaná na priateľov. Bude si tiež môcť zobraziť vašu stránku, pásku a ďalší obsah. Samozrejme, pošleme vám textovú správu.

Čo robiť, ak potrebujete odstrániť viacerých alebo všetkých „priateľov“ naraz?

Na niektorých stránkachportálov, fór a iných zdrojov venovaných sociálnym sieťam, otázka „Ako odstrániť všetkých priateľov VKontakte?“, je daná úplne presvedčivá odpoveď, alebo skôr softvérové ​​riešenie - softvér tretích strán alebo skript od neznámych remeselníkov. Povedzte, stiahnite obslužný program, spustite ho vo svojom počítači, zadajte prihlasovacie meno /heslo zo stránky vo VK a budete šťastní ... všetci „Priatelia“ budú rýchlo odstránení a nemusíte nič konfigurovať.

Táto sofistikovaná aplikácia môže mať také vlastnosti, ale v nej je jedna „ale“: existuje riziko straty tak používateľského mena, ako aj hesla vášho profilu počas tohto čistenia. A tvorca takého softvéru nemusí byť vždy na vine. Pokročilí súdruhovia ich často prispôsobujú, aby ukradli údaje. Bohužiaľ, je to la vie.

Je preto na vás, aby ste sa rozhodli: s väčším rizikom a kratším časom, alebo naopak, pomaly a bezpečne.

V tomto článku sa zoznámime výlučne s bezpečnými metódami.

Ak teda potrebujete vymazať zoznam „priateľov“ podľa akéhokoľvek konkrétneho kritéria, napríklad podľa veku, pohlavia alebo miesta bydliska, vo svojom osobnom profile vykonajte nasledujúce manipulácie:

  • otvorte oddiel „Moji priatelia“;
  • v poli napravo uveďte potrebné nastavenia filtra (značky): uveďte mesto, vek, pohlavie atď .;
  • odstránenie profilov vo filtrovanom adresári pomocou štandardnej funkcie „Odstrániť z priateľov“.

Ak potrebujete odstrániť všetkých „priateľov“, máte na vyriešenie tohto problému iba dve možnosti (bezpečné!):

  1. Vymažte /„zmrazte“ účet a jednoducho založte nový, ako sa hovorí, z čistého listu.
  2. Buďte trpezliví a manuálne vymažte profily partnerov pomocou rovnakej vstavanej funkcie „Odstrániť od priateľov“.

Ako viete, kto vás odstránil z priateľov?

Mali by ste pamätať na to, že ostatní členovia sociálnej siete majú rovnaké práva a oprávnenia ako vy. Nezabudnite na úvodný odsek tohto článku. Áno, spoznať priateľov, odstrániť z priateľov atď.

Ak chcete vidieť tých, ktorí sú s vami „priateľmi“ a ktorí nepotvrdili váš návrh pripojiť sa k priateľom, postupujte takto:

1. Otvorte položku Moji priatelia.

2. Kliknite na kartu „Aplikácie pre priateľov“.

3. Potom kliknite na podsekciu „Odchádzajúce ponuky“.

​​

4. V zobrazenom zozname sa zobrazia profily ľudí, ktorí vás odstránili z priateľov alebo ešte neprijali vašu ponuku na nadviazanie priateľstva.

V zozname je potrebné rozlíšiť, kto je dostatočne jednoduchý. Prezrite si profily odchádzajúcich aplikácií a nezabudnite, s ktorými z týchto ľudí ste boli priateľmi. Boli to tí, ktorí vás odstránili zo svojho kruhu priateľov, a ostatní používatelia (zo zoznamu) dostali od vás žiadosť.

To sú všetky jednoduché funkcie odstránenia položky „Priatelia“, vážení čitatelia! Užite si svoju komunikáciu vo virtuálnych priestoroch VKontakte. Nechajte vo svojom profile používať tlačidlo „Pridať medzi priateľov“ častejšie ako „Odstrániť z priateľov“. Tak či onak, rozlúčenie sa, nedorozumenie a hádka prinášajú smútok a komunikáciu - pozitívnu - duchovnú a každodennúpozitívne, ktoré nastavuje dušu a srdce správnym a slnečným spôsobom.