Ako odstrániť priateľa na Vkontakte: dvoma jednoduchými spôsobmi

Spoznávanie priateľov na sociálnej sieti VKontakte je jednoduché. Niekomu, komu ste poslali pozvánku na spriatelenie, niekto na vás. Vstúpil do jednej skupiny, do druhej - podobne zmýšľajúcich ľudí sem a tam. A zoznam priateľov sa rozširuje, rastie ... a hľadajú stovky, prejde ich tisíc. To všetko, samozrejme, je dobré, pozitívne. Až teraz sa stáva, že musíte odstrániť priateľa. Beda! Každý má na to svoje vlastné dôvody: hádali sa, upadli z lásky a nesúhlasili.

Tento článok vám pomôže odstrániť priateľov z vašej osobnej stránky a tiež vám povie, ako môžete s nimi znova nadviazať priateľstvo (koniec koncov to môže byť).

Spôsob odstránenia priateľa č. 1

1. Vo svojom účte Vkontakte kliknite v hlavnej ponuke na položku Moji priatelia.
2. Nájdite profilový obrázok priateľa, s ktorým už nechcete prakticky komunikovať, a podľa toho ho chcete odstrániť zo zoznamu.

3. Na pravej strane avataru vo funkčnej podponuke vyberte položku Odstrániť od priateľov.

Po aktivácii tejto možnosti bude účet partnera na určitý čas v zozname, pre prípad, že mu budete chcieť znova priradiť „priateľský status“. Tento postup sa vykonáva jedným kliknutím: stačí kliknúť na odkaz „Návrat k priateľom“.

Metóda číslo 2

1. Otvorte stránku „V kontakte“ priateľa, s ktorým nechcete byť priateľmi.

2. Pod jeho fotografiou (tesne pod tlačidlom „Poslať správu“) je odkaz - „ste priatelia“. Umiestnite kurzor myši na to.
3. Ak chcete odstrániť priateľa, na zobrazenom paneli kliknite na možnosť „Odstrániť od priateľov“. avšetko - zmizne z priateľov.

Funkcia „Čierna listina“: kedy je užitočná a ako ju používať?

Rozlúčka s priateľom /priateľkou však nanešťastie nie vždy predstavuje vzájomný a vzájomný pocit. Niekedy sa bývalí partneri v sociálnej sieti aj napriek tomu, že boli vymazaní a zoznam priateľov, stále pokúšajú komunikovať. A to samozrejme nie je vždy vhodné. Funkcia Black List pomáha upokojiť zápal rušivých používateľov: uzatvára ich prístup k vášmu účtu.

Ak chcete niekoho pridať do tohto zoznamu, postupujte takto:

1. Prejdite na stránku používateľa, ktorého chcete zablokovať. Na paneli s adresou prehliadača skopírujte adresu jeho účtu (vk.com/id ...) stlačením klávesov „Ctrl + C“.
2. Kliknite na „Moje nastavenia“.
3. Kliknite na kartu Čierny zoznam.

4. Umiestnite kurzor do poľa pod horizontálnou ponukou „Všeobecné, Zabezpečenie, Súkromie“. Kopírovaný odkaz prilepíte stlačením klávesov Ctrl + V.
5. Keď sa adresa objaví v poli, kliknite na tlačidlo Pridať do čierneho zoznamu.
6. Ak je postup úspešný, zobrazí sa správa „User added ...“.

Rady!Rovnakým spôsobom sa môžete zbaviť „škodlivých“ účastníkov.
Ak sa zrazu rozhodnete odomknúť „smolného kamaráta“, v čiernej listine kliknite na odkaz „Odstrániť zo zoznamu“ oproti jeho avataru.

To je všetko, drahý čitateľ! Nechajte Vkontakte mať veľmi príjemných známych. Ak sa to pokazí, použite tie, ktoré sú uvedené vtento článok spôsoby. Pri virtuálnej komunikácii by malo zvíťaziť iba pozitívne. A nič viac!