Ako odstrániť poštovú schránku Mail.Ru sami

V niektorých prípadoch používatelia vytvoria poštovú schránku, aby ju mohli používať iba niekoľkokrát. A keď už takýto e-mail nebude potrebný, mnohí chcú poštu odstrániť. Ale nie každý vie, ako to urobiť na určitých stránkach. Tento článok obsahuje stručné pokyny, ako sa zbaviť pošty v službe mail.ru.

Na odstránenie poštovej schránky na tejto stránke musíte splniť niekoľko jednoduchých podmienok:

  1. Musíte si zapamätať používateľské meno a heslo zo svojho e-mailu. Ak nemáte prístup k pošte, nemôžete sa jej zbaviť. Ak ste práve stratili alebo zabudli svoje heslo, môžete ho kedykoľvek obnoviť pomocou pokynov v prihlasovacom okne poštového podniku.
  2. Vyžaduje sa prístup na internet.

Ďalej bude užívateľ musieť stráviť nie viac ako niekoľko minút a vykonať niekoľko jednoduchých krokov, po ktorých prestane existovať zbytočný e-mail:

Podobný článok:
)
Ako opustiť Twitter?
  • Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je ísť na webovú stránku mail.ru a zadať svoj e-mail;
  • , potom musíte prejsť na nastavenia alebo pomoc. Obidve tlačidlá pre vstup do týchto sekcií webu sú umiestnené v pravom hornom rohu vašej poštovej schránky;
  • potom stačí v špeciálnom rozhraní vyplniť niekoľko polí - na odstránenie pošty stačí zadať prihlasovacie meno, správne heslo a dôvod, prečo sa chcete zbaviť existujúceho „mydla“.

Všetky tieto operácie sa vykonávajú vo viacerýchkliknutia myšou, po ktorej bude poštová adresa zablokovaná. Ale skôr, ako začnete odstraňovať poštovú schránku mail.ru, mali by ste starostlivo premyslieť. Nezabudnite, že spolu s poštou vymažete všetky údaje z iných projektov a služieb, ktoré patria do programu Mail. Napríklad už nebudete mať možnosť prejsť na stránku v mojom svete, nahrávať a prezerať fotografie na stránke [email protected] ani publikovať a čítať položky v službe Blogs Mail.Ru.

Je potrebné poznamenať, že aj po vymazaní môžete poštu obnoviť do deväťdesiatich dní. Všetky vaše listy a ďalšie údaje z súvisiacich projektov budú zničené. Ani vy, ani ostatní používatelia si ich nebudete môcť zobraziť.

Pošta môže byť v pošte odstránená jednoduchšie. Len nenavštevujte schránku na dlhú dobu, po ktorej bude prístup k nej automaticky uzavretý samotným systémom. Je pravda, že v tomto prípade ho nebudete môcť obnoviť. Ako vidíte, odstránenie starej alebo nepotrebnej poštovej schránky je pomerne jednoduché. Hlavnou vecou je najprv uložiť všetky vaše údaje z súvisiacich projektov, mať prístup k nevyhnutnému e-mailu a mať niekoľko minút voľného času.