Ako odstrániť platené služby na telefóne 2

Obsah

Tele 2 výslovne vyhlasuje, že za žiadnych okolností nepripravuje predplatné s mesačným poplatkom na čísla zákazníkov bez ich vedomia a súhlasu. Predplatitelia si však niekedy všimnú, že na ich SIM kartách sú skryté rôzne predplatné. Túto svojvoľnú aktiváciu môžu vykonať sami (sami) omylom (náhodným kliknutím na odkaz, možnosť) alebo útočníkmi, ktorí používajú vírusové programy a stránky.

Z tohto článku sa dozviete, ako deaktivovať platené služby v službe Tele 2.

Ako zistím, či existujú predplatné?

Tele 2 poskytuje okrem platených predplatných (bzučiak, čierna listina, identifikácia volajúceho atď.) Aj bezplatné predplatné. Ak chcete zistiť, ktoré služby sú na vašom telefóne pripojené, použite príkaz - * 153 #. Po vyplnení žiadosti vám operátor pošle SMS správu, v ktorej budú uvedené všetky aktívne služby (správa je doručená zadarmo).

Ak chcete dostávať informácie o predplatných, za ktoré prevádzkovateľ účtuje poplatok, pošlite žiadosť - * 144 * 6 #.

Ako odstrániť?

Ak chcete zakázať služby, postupujte nasledovne:

1. V prehliadači (na telefóne alebo počítači) otvorte stránku mimo pracoviska - login.tele2.ru.

2. Prihláste sa na svoj osobný účet (prihláste sa, ak už máte účet alebo sa zaregistrujete).

3. Na karte „Moje TELE 2“ kliknite v profile na tlačidlo „Konfigurovať ...“ v časti „Moje služby“.

4. V zozname vyberte azakážte tie možnosti, ktoré už nepotrebujete.

Pozor!Niektoré možnosti vo svojom osobnom profile nemôžete deaktivovať. Medzi ne patrí napríklad „Pípnutie“, „Automatická platba“. Vypínajú sa pomocou špeciálnych príkazov USSD. Viac sa o nich môžete dozvedieť na oficiálnych stránkach prevádzkovateľa.

Poplatok za predplatné za uloženie čísla

Ak účastník podľa pravidiel používania TELE 2 nepoužije SIM kartu 89 dní, v 90. deň nečinnosti sa automaticky účtuje poplatok za predplatné z účtu 5. p. /deň. Peniaze sa odpíšu, až kým zostatok na účte nedosiahne nulu. Ak chcete zakázať výber finančných prostriedkov, musíte pokračovať v používaní služieb TELE 2.

Rýchlo a úspešne nastavte svoje tarifné číslo pre TELE2!